Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

1. Особистий прийом громадян міським головою, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами та секретарем ради (далі - керівництво виконавчих органів міської ради) проводиться відповідно до затвердження графіку та цього Порядку.

2. В робочі дні,коли за графіком немає особистого прийому громадян керівництвом виконавчих органів міської ради прийом громадян проводиться відділом роботи із зверненнями громадян.

3. Інформацію про Порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом виконавчого комітету міської ради розміщується на офіційному веб-сайті міської ради, у приміщенні міської ради в доступному для вільного огляду місці.

4. Начальником відділу роботи із зверненнями громадян роз'яснюється Порядок організації та проведення особистого прийому громадян, які бажають записатись на особистий прийом та надається необхідна інформація щодо цього.

5. Особистий прийом громадян міським головою проводиться за попереднім записом у такому порядку:

а). громадяни звертаються особисто до начальника відділу роботи із зверненнями громадян в будь-який день тижня (крім вихідних) з 900 до 1800 год. (кабінет №10) або і ці ж дні за телефоном 6-17-99.

б). Під час запису громадянам даються роз'яснення щодо можливості розгляду їх звернень з порушених питань першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами та секретарем ради у дні особистого прийому або згідно з поданою письмовою заявою.

в). Прийом Героїв Радянського Союзу, Героїв України, Героїв Соціальної Праці, інвалідів ВВв, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» проводиться першочергово.

г). Запис на повторний прийом особи (протягом року) з питання,  яке вже розглядалося міським головою,може бути зроблено лише у тому випадку, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

6. Звернення громадян на особистому прийомі реєструються відповідно до Інструкції з діловодства  за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого  самоврядування,об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 1997 р. №348.

7. Відділ роботи із зверненнями громадян здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі, термін розгляду яких порушено та за потреби, інформує керівництво виконавчих органів міської ради.