Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

 

Начальник відділу
Підлужняк Світлана Яківна
   
Головний спеціаліст відділу
(вакантна посада)

   
Юридична адреса: 24321 Вінницька обл.,
м.Ладижин, вул. П.Кравчика, 4, каб. №30

Контактний телефон: (04343)-6-83-46; (факс) 6-19-62.

Графік роботи:

Щоденно 9:00-18:15 крім суботи, неділі,
обідня перерва з 13:00 до 14:00

Відділ капітального будівництва створено рішенням 42 сесії Ладижинської міської ради 5 скликання від 16.12.2009 року за № 1439.

Основними завданнями відділу є:

 • Реалізація повноважень Ладижинської міської ради в галузі будівництва, які визначені Законом України " Про місцеве самоврядування в Україні " та іншими нормативними актами.
 • Забезпечення виконання завдань з реконструкції та будівництва житлових будинків, об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, об'єктів освіти, адміністративних будівель, охорони здоров'я, зв'язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно-побутового й іншого призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету.
 • Сприяння впровадженню в будівництво прогресивних проектних рішень, застосуванню нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів.
Відділ відповідно до покладених на нього завдань:
 • Виконує функції замовника з будівництва житлових та адміністративних будинків, об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури, об'єктів освіти, охорони здоров'я, зв'язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно-побутового й іншого призначення та забезпечення дотримання законодавства в галузі будівництва.
 • Готує пропозиції до проекту програми економічного та соціального розвитку і проекту міського бюджету.
 • Розробляє на основі пропозицій виконавчих органів міської ради поточні й перспективні програми капітального будівництва, складає переліки проектів будов, титульні списки будов та проектно-розвідувальних робіт і подає їх на затвердження в установленому порядку.
 • Розміщує замовлення на проектно-розвідувальні роботи, виконує організаційну роботу по підготовці договорів (додаткових угод) з проектними і розвідувальними організаціями на розробку проектно-кошторисної документації та здійснення ними авторського нагляду за будівництвом.
 • Здійснює передачу в установлені терміни проектним або розвідувальним організаціям завдань на проектування, вихідних даних та інших документів, необхідних для виконання проектних і розвідувальних робіт та розробки проектно-кошторисної документації.
 • Приймає від проектних або розвідувальних організацій проектно-кошторисну та іншу документацію, перевіряє комплектність та якість одержаної, погоджує і виносить її на розгляд виконкому для затвердження в установленому порядку та передає будівельним організаціям.
 • Розміщує замовлення на капітальне будівництво (складає протоколи намірів, проводить торги) готує відповідні договори для укладання з будівельними організаціями; разом з підрядними організаціями визначає і погоджує ціни на будівництво об'єктів відповідно до діючих нормативних документів.
 • Забезпечує реєстрацію в інспекції державного архітектурно-будівельного контролю відповідних інженерно-технічних працівників організацій, що безпосередньо здійснюють будівництво об'єктів і технічний нагляд, одержує дозвіл на виконання будівельно-монтажних робіт.
 • Сприяє забезпеченню геодезичної основи для будівництва. Сприяє забезпеченню будівництва технологічним, енергетичним та іншим устаткуванням, апаратурою, матеріалами, поставку яких відповідно до договору покладено на замовника.

Передає будівельній організації в погоджені з нею терміни документи про надані дозволи відповідних органів на:

 1. виконання будівельно-монтажних робіт;
 2. відведення земельної ділянки під будівництво;
 3. проведення робіт в зоні повітряних ліній електропередачі та ліній зв'язку , ділянок залізниць, що експлуатуються, або в смузі відчуження залізниць, а також на розкриття шляхових покриттів;
 4. проведення робіт у місцях, де проходять підземні комунікації, з передачею будівельній організації схем усіх таких комунікацій (кабельних, газових, водопровідних, каналізаційних та інших), розміщених на території будівельного майданчика;
 5. користування під час проведення будівельних робіт у населених пунктах електроенергією, газом, водою, парою від існуючих джерел відповідно до проекту організації робіт;
 6. видалення та пересадження зелених насаджень;
 7. перенесення з будівельного майданчика магістральних ліній електропередачі, залізничних колій, мереж водопроводу, каналізації, газопроводів, ліній зв'язку та інших споруд, що перешкоджають будівництву на відведеному майданчику, в терміни, передбачені в особливих умовах до договору.
 • Вносить пропозиції до виконавчого комітету міської ради щодо переселення громадян, які проживають у будинках, що підлягають знесенню або реконструкції.
 • Здійснює технічний нагляд за будівництвом, контроль за відповідністю обсягів та якості виконаних робіт проектам, технічним умовам і стандартам.
 • Погоджує з відповідними організаціями питання, пов'язані з установкою вантажопідйомних пристроїв, устаткування та апаратів, що працюють під тиском, забезпечує випробування зазначених технічних засобів.
 • Забезпечує виконання пусконалагоджувальних робіт і підготовку об'єктів до експлуатації.
 • Бере участь у створені й роботі комісії з попередньої перевірки будівельної готовності об'єктів для пред'явлення їх державній приймальній комісії.
 • Пред'являє державній приймальній комісії завершені будівництвом і підготовлені до експлуатації об'єкти, забезпечує комісію необхідними для роботи документами, бере участь у її роботі.
 • Готує пропозиції щодо передачі завершених будівництвом та введених вдію об'єктів підприємствам та організаціям, на які покладено їх експлуатацію.
 • Приймає від підрядника за актом законсервовані або припинені будівництвом об'єкти і вживає заходи для їх збереження, вносить інвесторам пропозиції щодо подальшого використання об'єктів незавершеного будівництва.
 • Перевіряє пред'явлені до сплати документи підрядних організацій, постачальників, проектних, розвідувальних та інших організацій щодо виконання робіт, поставки продукції та надання послуг.
 • Вносить міській раді пропозиції про створення підприємств для виготовлення обладнання, будівельних матеріалів і виробів, проведення будівельних, монтажних і пусконалагоджувальних робіт.
 • Може ініціювати створення спецфондів.
 • Надає на договірних засадах послуги замовника будівництва та реконструкції підприємствам і організаціям незалежно від форм власності та окремим громадянам.
 • Здійснює контроль за своєчасним і в повному обсязі фінансуванням проектно-розвідувальних робіт і будівництва об'єктів відповідно до титульних списків будов та укладанням договорів.
 • Здійснює роботу з проведення розрахунків з постачальниками за устаткування і матеріали замовника, проводить передмонтажну ревізію устаткування, що знаходиться на складах понад нормативний термін зберігання.
 • Вносить пропозиції до виконавчого комітету міської ради щодо відшкодування громадянам (у разі знесення) вартості житлових будинків, господарських будівель, що перебувають у власності громадян, а також вартості видалених плодово-ягідних насаджень та посівів за рахунок залучених коштів.
 • Здійснює роботу з проведення розрахунків за закінчені будівництвом об'єкти або пускові комплекси.
 • Розмір коштів, що передбачається у вартості будівництва на утримання служб замовника, визначається згідно з нормативами, що встановлюються Державним комітетом будівництва, архітектури та житлової політики України.
 • Передає на баланс завершені будівництвом та введені у дію об’єкти організаціям, на які покладено їх експлуатацію
 • Здійснює інші функції, пов'язані з реалізацією покладених на міську раду завдань у галузі будівництва.