Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Насамперед необхідно звернути увагу на те, що БТІ не встановлюють, що належить до самочинного будівництва, а що ні. Вони лише фіксують, які саме самочинні будівельні роботи проведені в квартирі, будинку чи на земельній ділянці, відповідно до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики від 24 травня 2001 року № 127, зареєстрованої у Міністерстві юстиції 10 липня 2001 року за № 582/5773 (із змінами). Отже БТІ виконують свої повноваження згідно з чинними нормативними документами.

Детальніше: Що належить до самочинного будівництва

Загальні засади отримання права на виконання підготовчих робіт визначені статтею 35 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Підготовчі роботи – це роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під'їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень.

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку отримання права на виконання підготовчих робіт

Замовник, який має наміри здійснити будівництво індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці повинен отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки (далі – будівельний паспорт).

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку отримання будівельного паспорта забудови...

Фізична або юридична особа, яка подала виконавчому органові сільської, селищної, міської ради або у разі розміщення земельної ділянки за межами населених пунктів - районній державній адміністрації заяву про намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває у власності або користуванні такої особи, повинна одержати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (далі – МУО).

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку отримання містобудівних умов та обмежень для...

04 квітня 2018 р. Мінрегіон затвердив чотири нових ДБН для приведення вітчизняних будівельних норм у відповідність з європейськими стандартами. Найбільш важливим з них є ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», прийнятий на заміну базовому ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та ряду інших нормативних актів.

Детальніше: Нові будівельні норми щодо планування і забудови територій

Верховна Рада України постановляє:

Детальніше: Про внесення змін до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону...

Детальніше: Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з...

Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються

ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності

Детальніше: ЗАКОН УКРАЇНИ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо...