Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Об’єкт торгівлі — будь-яка торговельна точка, як стаціонар­ної мережі (магазини, ринкові комплекси, пункти стаціонарної дрібнороздрібної торговельної ме­режі — кіоски, палатки, ларі, ларьки, павільйони, торговельні автомати), так і пересувної ме­режі (автомагазини, автокафе, авторозвозки, автоцистерни, лавки-автопричепи, візки, спеціальне технологічне обладнання низько­температурні лотки-прилавки, розноски, лотки, столики тощо).

Детальніше: Будівництво об'єктів (підприємств) торгівлі

Детальніше: Набули чинності нові державні будівельні норми (ДБН) "Інклюзивність...

Насамперед необхідно звернути увагу на те, що БТІ не встановлюють, що належить до самочинного будівництва, а що ні. Вони лише фіксують, які саме самочинні будівельні роботи проведені в квартирі, будинку чи на земельній ділянці, відповідно до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затвердженої наказом Державного комітету будівництва, архітектури і житлової політики від 24 травня 2001 року № 127, зареєстрованої у Міністерстві юстиції 10 липня 2001 року за № 582/5773 (із змінами). Отже БТІ виконують свої повноваження згідно з чинними нормативними документами.

Детальніше: Що належить до самочинного будівництва

Загальні засади отримання права на виконання підготовчих робіт визначені статтею 35 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності». Підготовчі роботи – це роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під'їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також з винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень.

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку отримання права на виконання підготовчих робіт

Замовник, який має наміри здійснити будівництво індивідуального (садибного) житлового, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель, споруд, гаражів, елементів інженерного захисту та благоустрою на земельній ділянці повинен отримати будівельний паспорт забудови земельної ділянки (далі – будівельний паспорт).

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку отримання будівельного паспорта забудови...

Фізична або юридична особа, яка подала виконавчому органові сільської, селищної, міської ради або у разі розміщення земельної ділянки за межами населених пунктів - районній державній адміністрації заяву про намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває у власності або користуванні такої особи, повинна одержати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва (далі – МУО).

Детальніше: Роз'яснення щодо порядку отримання містобудівних умов та обмежень для...

04 квітня 2018 р. Мінрегіон затвердив чотири нових ДБН для приведення вітчизняних будівельних норм у відповідність з європейськими стандартами. Найбільш важливим з них є ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», прийнятий на заміну базовому ДБН 360-92 «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень» та ряду інших нормативних актів.

Детальніше: Нові будівельні норми щодо планування і забудови територій

Верховна Рада України постановляє:

Детальніше: Про внесення змін до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону...

Детальніше: Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з...

Про затвердження Переліку об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються