Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради повідомляє, що з 20.05.2019р. по 31.07.2019р. розпочато проведення місцевого конкурсу по благоустрою на території Ладижинської міської ради присвячений святкуванню Дня міста і Дня Незалежності України.

Конкурс проводиться з метою залучення населення, підприємств, організацій, установ, суб’єктів підприємницької діяльності до участі у виконанні робіт по благоустрою, підтриманні порядку і чистоти населених пунктів, що знаходяться на території Ладижинської міської ради, активізації громадськості по перетворенню м. Ладижин, с. Лукашівка та с-ще Губник в населені пункти високої культури і зразкового порядку.

Тому всіх бажаючих прийняти участь у конкурсі, просимо подавати заявки у відділ містобудування та архітектури Ладижинської міської ради (м. Ладижин, вул. Петра Кравчика, 4, тел. 6-14-85).

Виконавчий комітет Ладижинської міської ради повідомляє, що з 02.05.2018р. по 30.07.2018р. розпочато проведення місцевого конкурсу по благоустрою на території Ладижинської міської ради присвячений святкуванню Дня міста і Дня Незалежності України.

Детальніше: Конкурс по благоустрою на території Ладижинської міської ради присвячений...