Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

 

Заступник начальника відділу
Масняк Микола Сергійович
Головний спеціаліст
Мачуляк Людмила Миколаївна

Адреса: 24321 Вінницька обл., м. Ладижин вул. П.Кравчика, 4, Центр надання адмвнвстративних послуг

Контактний телефон: (04343) 6-93-50; 6-14-84

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 9:00 до 18:15

П’ятниця з 9:00 до 17:00

Особистий прийом громадян ведеться:

вівторок, четвер – з 9:00 до 18:00

Відділ інспекції Державного Архітектурно-Будівельного контролю /далі відділ/ є виконавчим органом міської ради згідно затвердженої структури штатного розпису. В своїй діяльності відділ підпорядковується виконавчому комітету міської ради, міській раді, міському голові.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, наказами міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради, виконавчого комітету та розпорядженнями міського голови.

Основним завданням відділу є:

  • Здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
  • Надання, отримання, реєстрування, повернення документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмова у видачі таких документів, анулювання їх, скасування їх реєстрації.
  • Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єкти (реєстрація декларацій про готовність об’єкта до експлуатації та повернення таких декларацій на доопрацювання для усунення виявлених недоліків).
  • Подання Держархбудінспекції інформації, необхідної для внесення до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єкти, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання таких документів.
  • Здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах відповідних населених пунктів.
  • Здійснення контролю за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  • Розглядання відповідно до закону справ про адміністративні правопорушення, пов’язаних з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  • Здійснення інших повноважень, визначених законом.