Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

VdovichenkoVdovichenko 

Заступник начальника відділу
Вдовиченко Юрій Віталійович
  
Головний спеціаліст

Адреса: 24321 Вінницька обл., м. Ладижин вул. П.Кравчика, 4 каб. №14

Контактний телефон: (04343)-6-14-85

Графік роботи:

Понеділок – четвер з 9:00 до 18:15

П’ятниця з 9:00 до 17:00

Особистий прийом громадян ведеться:

вівторок, четверг – з 9:00 до 18:00

Відділ інспекції Державного Архітектурно-Будівельного контролю /далі відділ/ є виконавчим органом міської ради згідно затвердженої структури штатного розпису. В своїй діяльності відділ підпорядковується виконавчому комітету міської ради, міській раді, міському голові.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами Верховної Ради України, наказами міністерства регіонального розвитку та будівництва України, Указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної державної адміністрації, рішеннями міської ради, виконавчого комітету та розпорядженнями міського голови.

Основним завданням відділу є:

  • Здійснення відповідно до закону державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.
  • Надання, отримання, реєстрування, повернення документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмова у видачі таких документів, анулювання їх, скасування їх реєстрації.
  • Прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єкти (реєстрація декларацій про готовність об’єкта до експлуатації та повернення таких декларацій на доопрацювання для усунення виявлених недоліків).
  • Подання Держархбудінспекції інформації, необхідної для внесення до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єкти, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання таких документів.
  • Здійснення державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, державних стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах відповідних населених пунктів.
  • Здійснення контролю за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  • Розглядання відповідно до закону справ про адміністративні правопорушення, пов’язаних з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.
  • Здійснення інших повноважень, визначених законом.