Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Робочий телефон

Керівництво

Коломєйцев Валерій Іванович

Міський голова

6-11-76

Бучко Людмила Дмитрівна

Секретар ради 

6-40-50

Анущенко Павло Дмитрович

Перший заступник міського голови 

6-13-76

Олійник Олександр Філімонович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

6-42-91

Ткачук Олександр Миколайович

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів

6-14-93

Терепа Віктор Миколайович

Керуючий справами 

6-14-76

1. Відділ організаційної та кадрової роботи

Котик Іван Іванович

Заступник керуючого справами, начальник відділу 

6-17-99

Бабій Альона Анатоліївна

Головний спеціаліст 

6-17-99

Ясінська Людмила Ігорівна

Головний спеціаліст

6-11-76

Оператор з обслуговування комп'ютерної техніки та програмного забезпечення

6-92-65

Ярош Олексій Миколайович

Головний спеціаліст з обслуговування комп’ютерної техніки і програмного забезпечення

6-92-65

Бучко Анастасія Віталіївна

декретна відпустка

6-11-76

Іллясевич Ганна Вадимівна

декретна відпустка

6-17-99

2. Відділ роботи із зверненнями громадян

Вечорик Тетяна Сергіївна

Начальник відділу

6-17-99

3. Юридичний відділ

Малофєєва Ольга Валентинівна

Начальник відділу

6-19-92

Бучко Олександр Михайлович

Головний спеціаліст

6-19-92

Власенко Лілія Володимирівна

Головний спеціаліст (декретна відпустка)

6-19-92

4. Загальний відділ

Діхтярук Людмила Василівна

Начальник відділу 

6-92-65

Кушнір Тетяна Михайлівна

Головний спеціаліст 

6-92-65

Загорійчук Надія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст6-92-65

Уколова Катерина Миколаївна

декретна відпустка

6-92-65

Дзюбак Тетяна Іванівна
головний спеціаліст6-92-65
Петрунько Олександр ВасильовичЗавідуючий господарства

Ясевін Степан В’ячеславович

Водій легкового автомобіля

 

Зяблов Михайло Володимирович

Водій легкового автомобіля

 

Яковенко Ольга Василівна

Прибиральниця службових приміщень

 

Спеней Валентина Олексіївна

Прибиральниця службових приміщень

6-92-65

Павлова Оксана Федорівна

Прибиральниця службових приміщень

6-92-65

Шарамигіна Оксана Анатоліївна

Оператор комп'ютерного набору

6-92-65

5. Відділ бухгалтерського обліку

Гулько Ірина Андріївна

Начальник відділу – головний бухгалтер 

6-15-76

Штельмах Богдана Арсенівна

Заступник начальника відділу

6-15-76

Зайцева Олена МиколаївнаГоловний спеціаліст6-15-76

Магазинська Оксана Миколаївна

Головний спеціаліст

6-15-76

Мельник Любов Андріївна

Головний спеціаліст

6-15-76

Запорожець Катерина Григорівна

Касир

6-15-76

6.Військово-облікове бюро

Таран Віктор Михайлович

Завідувач

6-16-76

7. Відділ містобудування та архітектури

Вакансія

Начальник відділу, головний архітектор міста

6-14-85

Ровишина Людмила Петрівназаступник начальника відділу6-14-85

8. Відділ капітального будівництва

ВАКАНСІЯ

Начальник відділу

6-83-46

Мачуляк Людмила Миколаївна

Головний спеціаліст

6-83-46

9. Відділ житлово-комунального господарства

Червінко Борис ІвановичНачальник відділу6-14-43

Юрченко Василь Пилипович

Заступник начальника відділу

6-14-43

Ковтуненко Світлана Миколаївна

декретна відпустка

6-14-43

Котик Світлана Володимирівна

Головний спеціаліст

6-14-43

Руденко Таїсія Сергіївна

Головний спеціаліст

6-14-43

Ткачук Альона ІванівнаГоловний спеціаліст6-14-43

10. Відділ економіки

Помагайбо Руслан Павлович

Начальник відділу

6-74-70

Бажан Людмила Петрівна

Заступник начальника відділу

6-74-70

Фаріончук Валентина Анатоліївна

Головний спеціаліст

6-74-70

11.Відділ земельних ресурсів

Пріщенко Оксана Володимирівна

Начальник відділу

6-06-40

Лапінська Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст 

6-06-40

12. Центр надання адміністративних послуг

Репенко Наталія Леонідівна

Керівник центру надання адміністративних послуг, адміністратор

6-28-98

Коваль Тетяна Олександрівна

Адміністратор6-28-98 

Бабій Світлана Станіславівна

Адміністратор6-28-98

13. Архівний відділ

Ліневич Тетяна Арефівна

Начальник відділу

6-17-90

14. Міський відділ культури і туризму

Журба Олена Василівна

Начальник відділу 

6-90-15

Бокій Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст 

6-90-15

15. Відділ з питань фізичної культури і спорту

Стоян Сергій Михайлович

Начальник відділу 

6-94-80

16. Відділ освіти

Журба Юрій Віталійович

Начальник відділу 

6-27-69

Кандиба Олена Григорівна

Головний спеціаліст 

6-27-69

Ляненко Тетяна Василівна

Головний спеціаліст 

6-27-69

17. Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Магера Ігор Васильович

Начальник відділу 

6-44-13

18.  Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи

Уманський
Юрій
Олександрович
Начальник відділу 
 

19. Відділ у справах сім’ї та молоді

Кравченко Олена Миколаївна

Начальник відділу 

6-17-90

20. Відділ з питань захисту прав споживачів та торгівлі

Стукало Алла В'ячеславівна

Начальник відділу

6-18-91

22. Відділ ведення Державного реєстру виборців

Перепеліна Тетяна Михайлівна

Начальник відділу 

6-15-09

Мандрик Наталія  Миколаївна

Головний спеціаліст

6-15-09

Сіра Вероніка Степанівна

декретна відпустка

6-15-09

23. Відділ ведення реєстру Ладижинської міської ради

Збрицька-Браславець Віталіна Вікторівна

Начальник відділу

 

Притула Тетяна Василівна

Головний спеціаліст

 

Бондар Алла Петрівна

Головний спеціаліст

 

24.Відділ інспекції державного архітектурно-будівельного контролю

Вдовиченко Юрій Віталійович

Начальник відділу

6-14-85

В'язовський Вячеслав Олександрович

Головний спеціаліст

6-14-85

25. Державний реєстратор

Бондарчук Владислав Іванович

Державний реєстратор речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень6-82-77
Пилипчак Оксана ГригорівнаДержавний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців6-97-02

 25. Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Блажиліна Надія Миколаївна

Директор центру

6-12-61

Осінська Лариса Олексіївна

начальник відділу соціальної роботи 

6-12-61

Німачук Лілія Дмитрівна

головний спеціаліст - бухгалтер

6-12-61

 26. Міське фінансове управління

Пріщенко Валентина Володимирівна

Начальник управління 

6-48-55

Бойко Інесса Геннадіївна

Заступник начальника управління 

6-48-55

27. Міський відділ у справах дітей

Таран Валентина Василівна

Начальник відділу

6-16-08

Сандул Галина Дмитрівна

Головний спеціаліст

6-16-08

Гронь Ольга Михайлівна

Завідувач сектору опіки і піклування – головний бухгалтер

6-16-08

28. Управління праці та соціального захисту населення

Кулик Оксана Григорівна

Начальник управління

6-43-19

Заволович Наталія Миколаївна

Заступник начальника управління, начальник відділу грошових виплат і компенсацій

6-40-49

Сас Оксана Олексіївна

Заступник начальника управління, начальник відділу праці

6-90-70