Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Відділ культури

Начальник відділу
Журба Олена Василівна
Адреса: 24321 Україна Вінницька обл.
м. Ладижин вул П. Кравчика 4

Контактний телефон: (04343) 6-90-15
 
Прийомні дні:
Вівторок з 10:00 до 17:00
Четвер з 14:00 до 17:00
Рішенням 17 сесії Ладижинської міської ради 24 скликання від 04.03.2004 р. міському відділі культури і туризму надано статус юридичної особи. При відділі культури і туризму створена централізована бухгалтерія.В міському відділі культури і туризму функціонує 6 закладів культури, з них 3 клубних МБК «Лада»; клуб с. Лукашівка; клуб с. Губник. ЦМБ з 2 філіалами, музична школа, парк культури і відпочинку. Всього працюючих 74.
На території міста Ладижин працюють профспілкові заклади культури: ПКВС «Прометей» Ладижинської ТЕС, бібліотека ПКВС «Прометей», клуб ВАТ «Біолік».
Характерною тенденцією для розвитку мережі закладів культури залишається її спрямованість за складом населення та максимальне охоплення населення всіх мікрорайонів міста.
Приоритетними напрямками роботи закладів культури були і залишається розвиток аматорської народної творчості. всебічна підтримка юних талантів, культурних ініціатив громадських організацій, підвищення культурного рівня та естетичного виховання громадян, забезпечення доступності усіх видів культурних послуг та культурної діяльності для кожного громадянина, збереження культурної спадщини.
У місті створено і діють 30 клубних формувань, якими охоплено 709 учасників та 24 колективи художньої самодіяльності, в яких займається понад 600 ладижан.

9 кращих колективів художньої самодіяльності носять почесні звання «народний аматорський»:

 • Народний духовий оркестр.
 • Ансамбль народних інструментів «Гармонія», дитяча музична школа.
 • Чоловічий гурт «Джерело», ПКВС «Прометей».
 • Кіностудія «Лада», ПКВС «Прометей».
 • Народний хор «Прометей».
 • Ансамбль сучасної пісні «Аладін», ПКВС «Прометей».
 • Ансамбль естрадного танцю «Коктейль».
 • Ансамбль сучасної пісні «Чиста криниця».
 • Фольклорний колектив «Родичі», МБК «Лада».

2 колективи носять звання «зразковий аматорський»:

 • Дитячий танцювальний колектив «Візерунок», ПКВС «Прометей».
 • Дитячий танцювальний колектив «Акварель», МБК «Лада».
Парк культури і відпочинку м. Ладижин задовольняє попит дітей в різних формах відпочинку – від спокійного до активного. Працюють 3 атракціони, тенісний майданчик, ковзанка.
У місті діє літературно-мистецьке об’єднання «Стожари».
Добре налагоджена робота відділу у справах сімї та молоді міста, відділом фізичної культури і спорту, службою у справах неповнолітніх, центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді, ПКВС «Прометей», МНВЦ «Спадщина».
Відділ культури співпрацює з місцевими художниками: В. Іщуком, Д.Самошевським, В.Рижим, Н.Лавренюк, О.Волковським, В.Морозом. Роботи їх неодноразово виставлялись у виставковій залі сектору краєзнавства та на площі Фонтанів під час проведення заходів.