Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Управління праці та соціального захисту населення 

Начальник управління (каб. 10)
Кулик Оксана Григорівна
Контактний телефон:
(04343) 6-10-06
 
Адреса управління:
24321 Вінницька обл.
м. Ладижин,
вул. Процишина, 91,
2 поверх, кабінети 1-13
 
Електорнна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи:
Понеділок – четвер з 9:00 до 18:15
П’ятниця з 9:00 до 17:00
Перерва з 13:00 до 14:00
Громадська приймальня працює:
Понеділок – четвер з 8:15 до 18:00
У п’ятницю з 8:15 до 17:00 без перерви на обід
Вихідні – субота, неділя.
Прийомні дні:
Начальник управління:
четвер з 9:00 до 18:00
Заступник начальника управління
начальник відділу:
Сас Оксана Олексіївна – четвер з 9:00 до 18:00
Заступник начальника управління
начальник відділу:
Заволович Наталія Миколаївна – четвер з 9:00 до 18:00

Управління має відділи та сектор, які працюють згідно планів робіт затверджених начальником управління.

Згідно штатного розпису в управлінні працює 29 осіб. Працівники управління входять до складу 14 міських комісій. Управління праці та соціального захисту населення було утворено рішенням 16 сесії міської ради 23 скликання від 27 квітня 2000 року на виконання п.6 постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2000 р. №211 „ Про внесення змін і доповнень до постанов Кабінету Міністрів України з питань надання населенню житлових субсидій та адресної допомоги малозабезпеченим сім’ям” шляхом реорганізації відділу соціального захисту населення через злиття з відділом субсидій.
Відділ соціального забезпечення при Ладижинській міській раді було утворено рішенням 9 сесії 21 скликання від 27 березня 1992 року Тростянецької районної ради народних депутатів, відділ субсидій було утворено рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 116 від 19 квітня 1995 року, працювали до 27 квітня 2000 року, як окремі підрозділи.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30.12.2003 р. № 2075 з метою забезпечення повноцінного комплексного захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, управлінню передані ці функції та утворено відділ захисту населення, постраждалих внаслідкок Чорнобильської катастрофи.

Основними завданнями управління є:

  • забезпечення у межах своїх повноважень додержання законодавства про працю, зайнятість, трудову міграцію, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, пенсійне забезпечення, соціальний захист та соціальне обслуговування населення, у тому числі громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
  • здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку)  за виплати пенсій управлінням Пенсійного фонду україни в м. Ладижин,
  • призначення та виплата соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива,
  • розроблення та організація виконання комплексних програм поліпшення соціально-побутового обслуговування інвалідів, пенсіонерів,
  • виконання функцій головного розпорядника коштів міського бюджету на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету.

У своїй роботі управління керується: Конституцією України, Законами України, указами Президента, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, розпорядженнями міського голови, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, наказами Міністерства соціальної політики України, а також законодавчими та нормативними актами, що стосуються законодавства про працю та соціальний захист громадян.