Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

виступ ЗОШ 4конкурси та естафетипреможці в конкурсі Караоке

24 серпня 2018 року о 10.00 в Дендропарку «Ладижинський гай» на сцені літньої естради відбулася святково-розважальна програма «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо», приурочена до Дня Незалежності України та Дня міста Ладижина, яка була підготовлена загальноосвітніми школами та працівниками Міського будинку культури «Лада», за сприянням Міського відділу культури і туризму Ладижинської міської ради. Концерт був яскравим і насиченим прекрасними вокальними номерами та хореографією. У концерті взяли участь діти - учні загальноосвітніх шкіл м. Ладижин (ЗОШ №2, №3, №4 та НВК№1).

призи від спонсорівсольний номер від НВК 1солістки ЗОШ 3

Детальніше: Святковий концерт міських шкіл  до Дня Незалежності України та Дня міста...

Відділ культури

Начальник відділу
Журба Олена Василівна
Адреса: 24321 Україна Вінницька обл.
м. Ладижин вул П. Кравчика 4

Контактний телефон: (04343) 6-90-15
 
Прийомні дні:
Вівторок з 10:00 до 17:00
Четвер з 14:00 до 17:00

Рішенням 17 сесії Ладижинської міської ради 24 скликання від 04.03.2004 р. міському відділі культури і туризму надано статус юридичної особи. При відділі культури і туризму створена централізована бухгалтерія.В міському відділі культури і туризму функціонує 5 закладів культури, з них 3 клубних МБК «Лада» с. Лукашівка; клуб с. Губник. ЦМБ з 2 філіалами, музична школа. Всього працюючих 64.

На території міста Ладижин працюють профспілкові заклади культури: ПКВС «Прометей» Ладижинської ТЕС, бібліотека ПКВС «Прометей», клуб ВАТ «Біолік».

Характерною тенденцією для розвитку мережі закладів культури залишається її спрямованість за складом населення та максимальне охоплення населення всіх мікрорайонів міста.

Приоритетними напрямками роботи закладів культури були і залишається розвиток аматорської народної творчості. всебічна підтримка юних талантів, культурних ініціатив громадських організацій, підвищення культурного рівня та естетичного виховання громадян, забезпечення доступності усіх видів культурних послуг та культурної діяльності для кожного громадянина, збереження культурної спадщини.

У місті створено і діють 32 клубних формування, якими охоплено 527  учасників та 19 колективів художньої самодіяльності, в яких займається близько 400  ладижан.

6 кращих колективів художньої самодіяльності носять почесні звання «народний аматорський»:

  • Народний духовий оркестр.
  • Ансамбль народних інструментів «Гармонія», дитяча музична школа.
  • Чоловічий гурт «Джерело», ПКВС «Прометей».
  • Кіностудія «Лада», ПКВС «Прометей».
  • Народний хор «Прометей».
  • Фольклорний колектив «Родичі», МБК «Лада».

2 колективи носять звання «зразковий»:

  • Дитячий танцювальний колектив «Перлинка», МБК «Лада».
  • Дитячий танцювальний колектив «Акварель», МБК «Лада».

Діє  позашкільний навчальний заклад культури – дитяча музична школа, в якій навчається 301 учень і працює 32 працівника.

Центральна міська бібліотека (з двома її філіалами) проводять постійну роботу по забезпеченню населення інформацією з різних галузей знань, забезпечують всебічну популяризацію літератури, направлену на підтримання пріоритету загальнолюдських цінностей та пропаганду здорового способу життя, патріотичне виховання підростаючого покоління, ознайомлення читачів з досягненнями науково-технічного прогресу та культурними здобутками людства.  Щорічно бібліотеки міста поновлюються новою сучасною літературою та популярними серед населення виданнями.