Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

5 лютого 2019р. у приміщенні сесійної зали відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Основними питаннями данного засідання були:

  1. Затвердження Плану роботи комісії ТЕБ на 2019 рік. (Доповідач – начальник відділу з питань НС та ЦЗН Магера І.В.).
  2. Ситуація щодо захворювання на грип та ГРВІ. Про посилення заходів щодо профілактики грипу та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій на території Ладижинської міської ради. (Доповідач – завідуючий поліклінічним відділенням Косенко Ю.В., співдоповідач – головний спеціаліст відділу освіти Кандиба О.Г.).
  3. Щодо стану та здійснення заходів комунальними службами міста прибирання території Ладижинської міської ради внаслідок метеорологічних явищ (снігу, ожеледиці). (Доповідач – директор «Ладжитлосервіс» Зубрицький І.Б., співдоповідач – головний інженер КП «ЛККП» Ащук А.С.).
  4. Щодо ситуації захворювання тварин на сказ на території Ладижинської міської ради. (Доповідач – лікар-епідеміолог Ладижинського управління держпродспоживслужби Пархонюк С.В.).
  5. Щодо здійснення заходів підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводку у 2019 році на території Ладижинської міської ради (технічний стан гідроспоруди Ладижинської ТЕС). (Доповідач – начальник гідроцеху Ладижинської ТЕС Ющенко П.Г.).
  6. Затвердження комплексного плану організаційних та практичних заходів щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2019 році на території Ладижинської міської ради. (Доповідач – начальник відділу з питань НС та ЦЗН Магера І.В.).
  7. Щодо характерних типів можливих надзвичайних ситуацій на території Ладижинської міської ради. (Доповідач – начальник відділу з питань НС та ЦЗН Магера І.В.).
  8. Щодо уточнення Плану реагування Ладижинської міської ланки Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. (Доповідач – начальник відділу з питань НС та ЦЗН Магера І.В.).
  9. Щодо стану пожежної безпеки на території Ладижинської міської ради. (Доповідач – начальник Ладижинського міського сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Мосійчук П.М.).
  10. Щодо запобіганню виникнення надзвичайних подій на кризі водних об'єктів м.Ладижин та реагування на них. (Доповідач – начальник Ладижинського міського сектору ГУ ДСНС у Вінницькій області Мосійчук П.М.).