Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

24 жовтня 2017 року на базі міського будинку культури «Лада» відбулось командно-штабне тренування органів управління та сил Ладижинської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

У заході були задіяні представники Ладижинської міської ради та залучені сили й засоби спеціалізованих служб цивільного захисту населення – протипожежної, газової, енергетичної, комунально-технічної та служби охорони громадського порядку.

Мета заходу: дії органів управління та сил цивільного захисту з організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду, з практичним відпрацюванням питань щодо роботи оперативних штабів, порядку дій і сил і засобів комунальних служб та енергопостачальних компаній і додатково-залучених формувань у разі загрози або виникнення порушень у роботі систем життєзабезпечення.

Загалом до навчань було залучено близько 40 осіб персоналу цивільного захисту та 12 одиниць техніки. Після тренувального відпрацювання були підведені підсумки. Загалом усі спецслужби впоралися зі своїми завданнями.

1122

3344

556677