Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

5 лютого 2019р. у приміщенні сесійної зали відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Основними питаннями данного засідання були:

Детальніше: Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних...

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ міста Ладижин

ОПЕРАТИВНО РЯТУВАЛЬНА СЛУЖБА 101 ТА ВІДДІЛ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ та ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

ЗАСТЕРІГАЄ

Щорічно, з настанням літнього періоду, різко загострюється обстановка з пожежною та техногенною безпекою на території Ладижинської міської ради. В цей період виникає понад 60% пожеж та загорянь. Найпоширенішими їх причинами є накопичення та спалювання сміття, сухої трави та гілок в непризначених для цього місцях або на недостатній відстані від горючих матеріалів, дерев та споруд.

Детальніше: Оперативно рятувальна служба 101 та відділ з питань надзвичайних ситуацій...

P5150881P5150884

Згідно розпорядження міського голови від 08.05.2018р. №105-р відділом з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення спільно з Ладижинським міським сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області 15.05.2018р. у подвір’ї Ладижинської міської ради відбулися протипожежні тренування працівників щодо вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння, зокрема вогнегасниками.

P5150890P5150895P5150901

Детальніше: 15 травня 2018 року відбулися протипожежні тренування працівників...

Із настанням теплої погоди пожежі стають для навколишнього середовища справжнім лихом. Навесні торішня трава швидко висихає і легко загорається від сірника чи цигарки. Мешканці приватних житлових будинків та дач активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи гілки, суху траву та сміття. Дуже часто вогонь виходить з-під контролю людини та швидко поширюється, особливо у вітряні дні. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.

Випалювання стерні, сухої трави, соломи на полях може призвести до пожеж на сусідніх полях, на територіях приватних домоволодінь, лісопосадках, відключень повітряних ліній електропередач надвисокої напруги. Це завдає державі великі матеріальні та економічні збитки. Дим, який виникає внаслідок горіння та тління, потрапляє до населених пунктів, що викликає масове незадоволення громадян, алергічні захворювання, завдається шкода навколишньому середовищу.

При спалюванні трави на присадибних ділянках завжди існує загроза перекидання вогню на лісові насадження. Аналогічним чином, існує загроза лісових пожеж і загорання житлових будинків.

Детальніше: Шановні мешканці міста ладижин відділ надзвичайних ситуацій та цивільного...

12

Відповідно до Плану комплектування навчання з питань цивільного захисту в місті Тростянець 13 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулися навчання керівників груп, які беруть участь у комплексних об’єктових навчаннях (тренуваннях) на суб’єктах господарювання.

Детальніше: Щодо проведення навчання посадових осіб з питань цивільного захисту

Ладижинська міська рада повідомляє, що з 15.12.2017р. з метою запобігання випадків переохолодження людей, у м. Ладижин відкрито пункти обігріву:

Детальніше: Пункти обігріву в м. Ладижин

12

17 січня 2018 року відбулося позапланове засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні комісії були присутні начальники спеціалізованих служб міста, а також керівники підприємств, установ, організацій. Основним питанням порядку денного - ліквідація можливих наслідків НС на об’єктах енергетики, зв’язку, в комунальному комплексі, пов’язаних з сильними опадами снігу, хуртовиною та ожеледицею.

Детальніше: Щодо заходів, спрямованих на ліквідацію наслідків негоди!

24 жовтня 2017 року на базі міського будинку культури «Лада» відбулось командно-штабне тренування органів управління та сил Ладижинської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Детальніше: Командно-штабне тренування органів управління та сил Ладижинської міської...

Відповідно до Кодексу цивільного захисту населення є обов’язковими для виконання всіма центральними і місцевими органами державної виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями (незалежно від виду їх діяльності та форм власності) і громадянами, що з будь-яких причин перебувають у лісі.

Громадяни України, іноземні громадяни та особи без громадянства, які перебувають на території України зобов’язані:

  • виконувати правила пожежної безпеки, забезпечувати будівлі, які їм належать на праві особистої власності, первинними засобами гасіння пожеж і протипожежним інвентарем, виховувати у дітей обережність у поводженні з вогнем;
  • повідомляти пожежну охорону про виникнення пожежі та вживати т заходів до її ліквідації, рятування людей і майна.

Особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки в лісах, несуть відповідальність відповідно до чинного законодавства.