Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Волонтери 2018

Вже традиційно 5 грудня при Ладижинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначається Міжнародний день волонтера. Значимість волонтерського руху особливо відчутною та помітною стала в нашій державі саме сьогодні, коли значна частина наших громадян потребує підтримки та допомоги. Адже волонтери – це люди, котрі добровільно розділяють тягар чужих бід та страждань, виконують свою місію цілодобово. Це просто стиль їхнього життя – допомагати іншим.

При Ладижинському коледжі ВНАУ діє «Школа волонтерів», яка налічує більше 20 добровільних помічників. На свято зібрались волонтери старшої групи та «новобранці». Старща група була представлена студентами 4-го випускного курсу: Моцак Олександр, Ходацький Юрій, Погребняк Владислав, Гладченко Іван та Рабовол Олексій. Молодша група у складі першокурсників та другокурсників, які тільки приміряють до себе роль волонтера. І першим завданням для всіх запрошених стало виготовлення вітальної листівки своїм колегам. Три групи творчо підійшли до завдання . Під час презентації своїх робіт усі команди були щедрі на побажання міцного здоровя, впевненості у своїх силах та креативності у вирішенні любих питань. Усі вони отримали вітання та подарунки з нагоди свята від керівника «Школи волонтерів» Осінської Л.О., як визнання важливості тієї справи, яку вибрали ці молоді люди.

Після урочистостей, усіх волонтерів чекала розважальна конкурсна програма та душевні бесіди про плани на майбутнє з солодощами та філіжанкою запашної кави.

Команда досвідчених воонтерівВітання від першокурсниківРобота над листівкоюПрезентація листівки другокурсниками