Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Учасники заходу ДБСТ РябобикДіти ДБСТ ДагдійВправа "Міцна дружба"

1-2 листопада 2018 року спеціалістами Ладижинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках соціального супроводження дитячих будинків сімейного типу для дітей-вихованців проведено груповий захід «Друг – це друге «Я».

Діти ознайомились з поняттям дружби, з основними рисами характеру справжнього друга, обговорили відмінності між поняттям «Друг» та «Товариш». Вчились на життєвих прикладах визначати де вчинок справжнього друга, а де поведінка просто товариша. Ознайомились з висловами про дружбу відомих людей та обговорили їх значення. В ігрових вправах вихованці формували навички доброзичливого спілкування, взаємодопомоги, довіри, вірності та взаєморозуміння. Також нагадали про негативні стосунки серед підлітків такі як булінг. Вправлялись у вмінні виражати почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації. Шляхом вирішення життєвих ситуацій формували навики відповідальної та безпечної поведінки

Також засобами мистецтва вихованці на аркушах паперу показали своє бачення запобіганню конфліктам, дружньому відкритому спілкуванню. Намалювали свою мрію та обговорили якими шляхами її можна досягти. Дітям було наголошено на важливості активної життєвої позиції, на важливості мріяти і наполегливо працювати над досягненням своєї цілі.

За допомогою проективних психологічних методик діти визначали рівень , здатності протистояти тиску середовища та розпізнавати небезпеку в інформаційному просторі. Дітям надано телефони гарячих ліній України, Вінницької області, центру соціальних служб, вправлялись у вмінні повідомляти про випадки булінгу, насильства в сім'ї та в дитячому середовищі.