Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Під час видачі стипендії14 червня 2018 року до Ладижинського коледжу ВНАУ завітали представники Вінницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: юрисконсульт,  Горенюк Ю.В.,  та бухгалтер Полонець К.В. з метою виплати іменної стипендії облдержадміністрації та обласної Ради студентам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Такі мобільні виїзди дають можливість здійснювати соціальний патронаж студентів та співпрацювати з навчальними закладами з метою підготовки молоді зазначеної категорії до самостійного життя, формування відповідальної поведінки та навичок раціонального використання коштів.

Усі стипендіати отримали спеціально розроблену та виготовлену Вінницьким обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді пам’ятку для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «Знай свої права», яка містить інформацію щодо основних соціальних гарантій та виплат, які передбачені законодавством. Крім того, бажаючі могли отримати кваліфіковану консультацію з правових та фінансово-економічних питань.

Станом на 1 червня 2018 року в Ладижинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на обліку перебуває 10 студентів із числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування