Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Учасники заходу

Цими чудовими травневими днями, коли все довкола буяє та квітує, відзначаються два найпрекрасніших родинних свята — День Матері та Міжнародний день сім’ї.

15 травня 2018 року в сесійні залі Ладижинської міської ради відбувся святковий захід для прийомних батьків, батьків-вихователів та їх дітей. Шановних гостей щиросердечно вітав заступник міського голови Ткачук Олександр Миколайович, вручивши батькам почесні грамоти від Ладижинської міської ради та виконавчого комітету, квіти та пам’ятні подарунки.

Прийомні батьки

Діти своїм батькам вручили сувеніри, які вони з великим натхненням та хвилюванням власноруч виготовили під час майстер класу 11 травня в центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Історична довідка.

В 2006 році сім’я Рябобик Ганни Володимирівни та Рябобик Василя Яковича виявили бажання допомогти дитині-сироті, тоді й була створена прийомна сім’я, в яку влаштували одну дитину. В 2010 році ця сім’я набула статусу дитячого будинку сімейного типу і в ній виховувалось 5 дітей. З 2006 року Ганна Володимирівна та Василь Якович надали можливість виховуватись та зростати в комфортних сімейних умовах дев’яти дітям позбавленим батьківського піклування. На даний час в ДБСТ виховується шестеро дітей Людмила, Андрій, Костянтин, Олександр, Анастасія, Дмитро. Крім того у Василя Яковича та Ганни Володимирівни чудова донька Людмила та п’ятирічний онук Юрко. Велика та дружня родина, зміцнена сімейними традиціями та взаємоповагою.

Дитячий будинок сімейного типу Дагдій Таїсії Олексіївни створений в 2010р. на базі спеціально реконструйованої міською владою багатокімнатній квартирі.   З того часу мати-вихователька надала тепло та сімейний затишок 12 дітям позбавленим батьківського піклування. Таїсія Олексіївна   має ще двох дорослих дітей – доньку Іванну та сина Максима, який на даний час є добровольцем захисником та служить на сході України. Сьогодні в ДБСТ Дагдій Таїсії виховується шестеро дітей: Марина, Віталіна, Олег, Сергійко, Максим та Оксана, троє з них вже здобувають знання в професійних навчальних закладах. Всі діти дуже талановиті та мають велику колекцію картин вишитих бісером. Мріють про участь у виставці картинної галереї.

Прийомна сім’я Мороза Павла Степановича та Мороз Раїси Петрівни була створена в 2007 році і прийняла на виховання одну дитину Катерину, якій в цьому році вже виповнюється 22 роки і вона є студенткою вищого навчального закладу. Катя неодноразово відпочивала в Італії, добре володіє італійською мовою.  

Дружна сім’я є головною складовою частиною життя та успішності кожної людини.   Нехай сімейні традиції зближують, роблячи всіх нас добрішими, більш близькими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті, на якій будуються наші взаємини з дітьми.

Ладижинський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді висловлює щиру подяку Рябій Ользі за активну волонтерську діяльність, чудову підготовку та проведення майстер-класу для дітей-вихованців дитячих будинків сімейного типу.