Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Під час роботи майстер класу

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. День матері - це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву і любов. Родинні стосунки – найважливіші речі у нашому житті, особливо для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування.

Люда, Саша, Настя, Костя радісні Марина, Сергій, Максим, Ксюша все класПрацюємо з натхненням

11 травня 2018 року спеціалістами Ладижинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках соціального супроводження дитячих будинків сімейного типу для дітей-вихованців проведено майстер клас по виготовленню сувенірів для батьків-вихователів до Дня Матері та до Дня сім'ї.

П’ятеро дітей-вихованців дитячого будинку сімейного типу Рябобик Г.В. та Рябобик В.Я., четверо дітей-вихованців ДБСТ Дагдій Т.О. під керівництвом майстра-волонтера Ольги Рябої вправлялись у вмінні працювати з різними видами паперу, оздоблювальними матеріалами, фантазували, вигадували композиції для декору. Спостерігаючи за дітьми було видно, з яким теплом та натхненням вони намагались в роботі передати любов та повагу до своїх батьків. І ось сувеніри готові. Це чудові паперові підставки для чаю та декоративні квіти, які діти подарують своїм батькам на святковій зустрічі присвяченій Дню сім'ї 15-го травня, як прояв вдячності за їх щоденну самовіддану працю.