Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто шість питань захисту прав та інтересів дітей: про ситуацію, яка склалася в сім’ї на вихованні та утриманні, яких знаходяться троє малолітніх дітей, про ситуацію, яка склалася в сім’ї на вихованні та утриманні знаходяться діти, про хід соціального супроводу сім’ї на вихованні та утриманні, яких знаходяться двоє малолітніх дітей, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна,  право користування яким мають шестеро дітей, про продовження терміну перебування малолітньої дитини в державному закладі, про затвердження індивідуальних планів 3 дітям-сиротам та дітям, позбавлеим батьківського піклування.

По 3, 4 питаннях доповідала начальник міського відділу у справах дітей – Таран В.В.

По 1, 2, 3 питаннях доповідала заступник директора МЦСССДМ – Осінська Н.М.

По 6 питанню доповідала завідувач сектору опіки та піклування міського відділу у справах дітей – Гронь О.М.

По 1 питанню про ситуацію, яка склалася в сім’ї на вихованні та утриманні, яких знаходяться троє малолітніх дітей вирішено дану родину взяти під контроль.

По 2 питанню про ситуацію, яка склалася в сім’ї на вихованні та утриманні, яких знаходяться діти вирішено про ситуацію, яка склалася в сім’ї на вихованні та утриманні, яких знаходяться діти дану родину поставити на облік міського відділу у справах дітей та взяти під соціальний супровід МЦСССДМ.

По 3 питанню про хід соціального супроводу сім’ї на вихованні та утриманні, яких знаходяться двоє малолітніх дітей вирішено припинити соціальний супровід даної сім’ї.

По 4 питанню про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна,  право користування яким мають шестеро дітей буде розглянуто та затверджено на черговому засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

По 5 питанню про продовження терміну перебування малолітньої дитини в державному закладі вирішено надати дозвіл.

По 6 питанню про затвердження індивідуальних планів 3 дітям-сиротам та дітям, позбавлеим батьківського піклування вирішено затвердити дані плани.

Засідання комісії  захисту прав дитини (1)Засідання комісії захисту прав дитини (1)Засідання комісії  захисту прав дитини (2)Засідання комісії захисту прав дитини (2)