Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

20042004Присутні:

Заступник міського голови: Ткачук О.М.

Члени комісії: Таран В.В., Гронь О.М., Харжевська Л.Д., Кулик О.Г., Куца С.В., Малофєєва О.В., Кривенька Т.В., Сандул Г.Д.

Запрошені: – Берегова Наталія Григорівна – заступник директора школи з виховної роботи, Грінченко Анна Іванівна – соціальний педагог ЗОШ № 2.

Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини на якому розглянуто чотири питання захисту прав та інтересів дітей: про невідвідування шкільних занять ученицею ЗОШ № 2, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право власності яким матиме малолітня дитина, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина, про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей які перебувають у складних життєвих обставинах на 2017 рік.

По 2, 3 питанню доповідала начальник міського відділу у справах дітей Таран В.В.

По 1, 4 питанню доповідала головний спеціаліст міського відділ у справах дітей Сандул Г.Д.

По 1 питанню про невідвідування шкільних занять ученицею ЗОШ № 2 надано матері рекомендації контролювати навчання доньки. В разі не дотримання рекомендацій буде ставитися питяння, притягнення батьків до адміністративної відповідальності, щодо неналежного виконання своїх батьківських обов’язків.

По 2, 3 питаннях прийняті рішення про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право власності яким матиме малолітня дитина, про надання дозволу для здійснення правочинів, стосовно нерухомого майна, право користування яким має малолітня дитина що будуть розглянуті та затверджені на черговому засіданні виконавчого комітету Ладижинської міської ради.

По 4 питанню про затвердження індивідуальних планів на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу на 2017 рік заслухано інформацію та затверджено членами комісії.