Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

18 жовтня 2017 року  в 11:00 год. в приміщенні  Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше: Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат...

10 жовтня 2017 року  о 14:30 год. в приміщенні  Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісією були розглянуті наступні питання:

І. Про призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення анти терористичної операції, для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

II. Про відновлення виплати пенсій.

III. Про призначення допомоги сім’ям з дітьми.

IV. Про призначення допомоги по безробіттю

На засідання розглянуто 11 справ.

Детальніше: Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат...

З 2017 року особам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, яким встановлена інвалідність по захворюванню, пов’язаному з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС надано право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення та відпочинку.

У 2017 році запроваджено новий порядок забезпечення санаторно-курортними путівками громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи в частині вільного вибору ними санаторно-курортного закладу.

Детальніше: Організація оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок...

27 вересня 2017 року  о 11:00 год. в приміщенні  управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісією були розглянуті наступні питання:

І. Про призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення анти терористичної операції, для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

II. Про призначення пенсій.

На засідання розглянуто 5 справ.

Комісія вирішила:

1. Призначити допомогу на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг внутрішньо переміщеним особам - 3 сім’ям;

2. Продовжити виплату пенсії - 1 особі, відновити виплату пенсії – 1 особі.

22 серпня 2017 року відбулась зустріч представників управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради з представниками громадської організації „КримSOS” по питаннях соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

Діяльність громадської організації „КримSOS” спрямована на висвітлення незаконності окупації Криму та репресивної політики РФ стосовно кримчан, підтримання зв’язків півострова з материковою Україною, а також консолідацію українського суспільства через захист прав, свобод та iнтepeciв внутрiшньо перемiщених осiб (ВПО) й інших людей, котрі постраждали внаслідок збройного конфлікту на сході України та в Криму.

Детальніше: 22 серпня 2017 року відбулась зустріч представників управління праці та...

20 червня 2017 року о 15:00 год. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше: Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат...

04 травня 2017 року о 10,00 год. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Ладижинської міської ради відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На засіданні комісії розглядались наступні питання:

1. Про призначення щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

2. Про надання дозволу на продовження виплати пенсії та соціальної допомоги через відділення «Державного ощадного банку України» у м. Ладижин.

3. Про призначення пенсій.

4. Про призначення допомоги сім’ям з дітьми.

Детальніше: Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат...

Виступ заступника міського голови О.ТкачукаВиступ заступника міського голови О.ТкачукаУчні ЗОШ 3Учні ЗОШ 3Нагородження почесними грамотами міської радиНагородження почесними грамотами міської ради

26 квітня 2017 року в сесійній залі Ладижинської міської ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення 31 річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході виступив заступник міського голови О.Ткачук. Від імені міського голови та виконкому Ладижинської міської ради він висловив слова щирої вдячності всім ладижинцям, які брали участь у ліквідації наслідків найстрашнішої катастрофи нашого часу - аварії на Чорнобильській АЕС.

Детальніше: Відзначення 31 річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС

Мета співпраці - покращення спроможності внутрішньо переміщених осіб (ВПО) впливати на вирішення власних проблем та проблем громад, в яких вони живуть.

Для нас громада - це група людей, яких об'єднує спільна діяльність, потреби та цілі, які вони готові задовольняти чи досягати. Це проактивні люди, котрі мають ідеї покращення своєї громади та сили на їх втілення. І саме таких людей ми шукаємо.

У 2016 році ми зустрілися із 74-ма громадами ВПО в 44 містах і селищах України. Разом нам вдалось згуртувати громади внутрішньо переміщених осіб з місцевими жителями, заохотити їх до змін у власному середовищі та залучити місцеву владу до надання їм підтримки.

КОГО МИ ШУКАЄМО?

Ініціативні групи внутрішньо переміщених осіб зі Сходу України та Криму або неурядові організації, чия діяльність спрямована на допомогу внутрішньо переміщеним особам, котрі знаходяться в таких областях: Львівська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Київська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська.

Детальніше: КримСОС та Агентство ООН у справах біженців шукає проактивних переселенців

МОМ є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції., що тісно співпрацює урядовими та не урядовими партнерами.

Починаючи з 2014 року представництво МСОМ реалізовує проекти направлені на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) . Проект „Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні”, що фінансується Європейським союзом буде тривати з січня 2017 року до липня 2018 року.

Детальніше: Проект МОМ  „Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та...

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

1. Забезпечує відповідно до законодавства соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи:

1.1. Встановлює статус особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та видає посвідчення відповідної категорії;

1.2. Здійснює фінансування компенсацій та виплат особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи: проводить реєстрацію паспортів підприємств та організацій у розрізі одержувачів компенсацій та допомог певних видів, приймає, перевіряє, реєструє та оплачує зведені розрахунки на здійснення платежів, передбачених у Державному бюджеті України на заходи, пов'язані з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи, звітує про використання коштів;

1.3 Здійснює оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

1.4 Приймає участь у розробці регіональних програм із соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

1.5 Здіснює прийом заяв від громадян на виплату компенсацій та надання допомоги певних видів, передбачених законодавством для постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та здійснює їх нарахування.

2. Здійснює методичну допомогу громадянам, підприємствам, установам, організаціям по питанням, що входять до компетенції відділу.

3. Забезпечує на території Ладижинської міської ради в межах, визначених законодавством, права осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України, району проведення АТО.

4. Виконує інші функції.