Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Відповідно до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування   витрат на   оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. N 848 /із змінами/:

Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації (орендарі - за місцем проживання):

/ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ВИЩЕ ПЕРЕРАХОВАНИХ ДОКУМЕНТІВ НАТИСНІТЬ НА ВІДПОВІДНЕ ПОСИЛАННЯ У ТЕКСТІ/

Прийом документів для призначення субсидії та інших видів допомог і компенсацій проводиться в приміщенні «Прозорого офісу» за адресою м. Ладижин, вул. Процишина 91, 2-й поверх, управління праці та соціального захисту населення, кабінет № 7 та в центрі надання адміністративних послуг м. Ладижин, вул. П. Кравчика 4.

Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації заявника (орендарі - за місцем проживання) поштою або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики з накладенням електронного цифрового або електронного підпису /у разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, в яких відсутній електронний цифровий або електронний підпис - субсидія призначається лише після підпису зазначених документів у місячний строк; у разі непідписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація/.

У разі подання документів у неповному обсязі - субсидія призначається за умови надходження протягом місяця з дня подання (відправлення) заяви усіх необхідних документів.

Громадянин несе відповідальність за подані відомості про доходи, майно, що вплинули або могли вплинути на встановлення права на призначення субсидії та на визначення її розміру.

Для нарахування субсидій на запит структурних підрозділів з питань соціального захисту населення подаються відомості про:

  • склад зареєстрованих у житлових приміщеннях осіб;
  • забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами;
  • доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків – ДФС;
  • суми пенсійних виплат з Пенсійного фонду України.

Рішення про призначення (непризначення) субсидії приймається протягом десяти днів після подання заяви та отримання всіх необхідних відомостей.

Після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період /при умові - якщо не було ніяких змін/ для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді (крім орендарів житлового приміщення та осіб, які звертаються за субсидією на скраплений газ та тверде паливо).

За наявності договору найму (оренди) субсидія призначається з місяця звернення до дати закінчення опалювального сезону, але не більше ніж на 12 місяців, та до кінця місяця, в якому закінчується строк дії договору найму (оренди). На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням орендаря.

Субсидія для придбання твердого палива та скрапленого газу /і житлово-комунальних послуг/ призначається один раз на календарний рік за особистим зверненням громадян та розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

У випадку, коли відбулися зміни - громадяни, яким призначено субсидію, шляхом подання відповідних документів повинні в обов’язковому порядку протягом місяця поінформувати про зміну:

  • складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі та особи, яким призначено субсидію за рішенням комісії - кількості осіб, які фактично проживають);
  • місця реєстрації чи проживання, переїзду в іншу місцевість;
  • зміну соціального статусу членів сім’ї /наприклад: особа працювала, розрахувалася та вийшла на пенсію/;
  • переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання /наприклад: введення нових послуг, встановлення лічильників/;
  • зміну виконавців житлово-комунальних послуг;
  • купівлю товарів або оплату послуг на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень.

Якщо особа не згодна з рішенням про проведення розрахунку субсидії на наступний період та має додаткові обставини, які безпосередньо впливають на визначення розміру сукупного доходу за попередній період, вона повідомляє про це структурний підрозділ з питань соціального захисту та подає відповідні підтвердні документи для проведення перерахунку субсидії в межах строку призначення.  

Отож, громадяни, які ще не скористались правом на отримання житлової субсидії – є можливість подати відповідні документи та отримати грошову допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу. Довідки за телефоном 6 40 49.