Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

На стартіНа стартіНа фінішній прямійНа фінішній прямійПідтримка вболівальниківПідтримка вболівальників

14 травня на стадіоні Ладижинського коледжу ВНАУ пройшли змагання з легкої атлетики за програмою ХVІІ міської спартакіади серед колективів фізкультури підприємств, організацій та установ міста Ладижин 2018року.

До програми змагань входили такі види: біг 100м, 400м, 800м, естафетний біг 4х100м та стрибки в довжину з розбігу.

Команду першість у змаганнях вибороли спортсмени коледжу, 2місце у команди філії «Внутрішньогосподарського комплексу по виробництву кормів», 3місце виборола команда філії «Птахокомплекс» та 4місце у команди ПрАТ «Зернопродукт МХП». Головний суддя змагань Микола Ковальчук.

Стартують жінкиСтартують жінкиСтрибають жінкиСтрибають жінкиСтрибають чоловікиСтрибають чоловіки