Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

4 травня збірна команда Ладижинської ДЮСШ №2 брала участь у чемпіонаті області зі стрільби кульової, що проходив у Вінниці та виборола 2 командне місце.

Детальніше: На чемпіонаті області зі стрільби кульової

Команда кіокушинкай карате з тренеромПризери з карате

20 квітня збірна команда Ладижинської ДЮСШ №2 брала участь у чемпіонаті Вінницької області з карате кіокушинкай серед молодших юнаків та дівчат(2005-2010, 2011-2012 р.н.) та виборола 3 перших місця, 3 других та 2 третіх. Золоті медалі здобули Саволюк Артемій, Колісник Діана та Колісник Кіра, срібні медалі у Лихого Назара, Тімчука Андрія та Чорнокозинського Арсенія і бронзові медалі у Цитульської Владислави та Гудзь Маргарити. Тренує спортсменів Леся Мазур.

Збірна команда міста зі стрільби

6 квітня вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 брали участь у чемпіонаті області зі стрільби кульової серед спортсменів 1996 р.н. та молодших, що проходив у Вінниці, де Мантак Ярослав виборов 2 місце у вправі з пневматичного пістолету, також 2місце у командній вправі з пневматичного пістолету здобути Бондаренко Микола, Корнійчук Олександр та Мантак Ярослав і 3місце у цій же вправі у наших дівчат Підопригори Марії, Денисюк Тамари та Кухар Марії. Тренує спортсменів Юрій Сенченко.

6 квітня вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 брали участь у чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу пам’яті Ю. Козловського та вибороли 13 командне місце з 19 спортивних шкіл області.

Переможці та призери з ушу разом з тренером

01-03.03.2019 проходив чемпіонат України з ушу-саньшоу серед юнаків, юніорів та дорослих у місті Вінниці.

До складу збірної команди Вінницької області ввійшли 14 спортсменів Ладижинської ДЮСШ №2, які представляли область та місто Ладижин у двох видах змагань - саньшоу (поєдинки з повним контактом) та ціньда (поєдинки з дозованим контактом). Наші спортсмени вибороли такі місця:

Детальніше: На чемпіонаті України з ушу

16 лютого вихованці Ладижинської ДЮСШ №2 брали участь у чемпіонаті області з ушу у Вінниці, де вибороли три перших місць, 7 других та 6 третіх, а саме:

Детальніше: На чемпіонаті області з ушу

Призери чемпіонату області з веслування на ергометрах

8-9 лютого в спортивному комплексі «Академічне веслування» пройшов чемпіонат Вінницької області з веслування на ергометрах.

Детальніше: Чемпіонат області з веслування на ергометрах