27 квітня, у столиці Німеччини Берліні відбувся 17-й традиційний турнір з тхеквондо WT "Berlin open international taekwondo - 2019". 840 спортсменів з 24 країн. Серед учасників цього чудового спортивного свята були й спортсмени з Ладижина, члени національної збірної команди України з паратхеквондо, спортсмени Вінницького регіонального центру "Інваспорт", Ладижинського СК "СІндо" Цапціна Іванна, Мигулько Дарія, Мельник Оксана, Трохименко Інна та Антонюк Владислав, які змагалися в "пумсе", та учасник у розділі "керугі" Антон Швець.

Тренер, Сергій Брушніцький, як спортсмен, вперше брав участь у міжнародних змаганнях з тхеквондо серед чоловіків в розділі "пумсе" та здобув срібну медаль, поступившись спортсмену з Італії.

За результатами особистих змагань наші паратхеквондисти у повному складі вибороли золоті нагороди. Їх зустрічали оплесками, дехто з глядачів та вболівальників змахував сльози і підходив подякувати нашим спортсменам. Головний суддя змагань висловив свою повагу і вдячність за проявлений дух і волю до перемоги особисто кожному з наших спортсменів, та ще й вручив С. Брушніцькому золоту медаль, як тренеру.

Після нагородженняЧемпіони разом з тренеромЛадижинська команда тхеквондо УОРА