Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Григоренко Катерина

12 квітня вихованка ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва Катерина Григоренко брала участь у чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юнаків і дівчат, що проходив на Кіпрі та здобула бронзову медаль. Тренери спортсменки Олександр Жарун та Владислав Майстренко.

12-14 квітня ладижинські спортсменки майстри спорту України Мазур Леся та Дузяк Анастасія брали участь у чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате, що проходив у Вільнюсі.

О. Полозюков на пядесталі

5-6 квітня ладижинські спортсмени Олександр Полозюков та Анатолій Пшемиський брали участь у чемпіонаті України з дзюдо серед майстрів, що проходив у Дніпрі, де у ваговій категорії до 100кг О. Полозюков виборов бронзову медаль, а А. Пшемиський здобув 5 місце.

Краща спортсменка Рябокінь ОленаКращий тренер Вадим Зашейко

8 березня в Броварах (Київська область) проходило засідання Української федерації ушу на якому були підведені підсумки роботи за 2018 рік.

Детальніше: На засіданні Української федерації ушу 

Призери чемпіонату України з універсального бою разом з тренерами

7-8 березня збірна команда міста Ладижин з універсального бою брала участь у чемпіонаті України серед юнаків та дівчат, що проходив у Чорноморську (Одеська область).

Детальніше: На чемпіонаті України з універсального бою

В. Пупко та А. Пшемиський

23-24 лютого спортсмени міста Ладижин Анатолій Пшемиський та Валерій Пупко брали участь у Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед майстрів, що проходив в Одесі та вибороли: В. Пупко  1 місце у ваговій категорії +100кг, А. Пшемиський 2 місце - 100кг.

Збірна команда УкраїниУкраїна перемогла

20 лютого в Хургаді (Єгипет) відбулись рейтингові змагання до Паралімпійських Ігор Afrikan Para Taekwondo open championship серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Детальніше: На відкритому чемпіонаті Африки з паратхеквондо

Громадською організацією «Асоціація сприяння розвитку ветеранів єдиноборств України» за багаторічні успішні виступи на міжнародних змаганнях присвоєні спортивні звання та вручені відповідні сертифікати  ладижинським самбістам: Олександру Полозюкову - "Ветеран – заслужений майстер спорту України" і Анатолію Пшемиському - "Ветеран – майстер спорту міжнародного класу".

А. Пшемиський та О. ПолозюковПід час нагородження