Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

25-26 травня, у Вінниці, за підтримки національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю "Інваспорт", Вінницького регіонального центру "Інваспорт" та Вінницької обласної федерації тзеквондо WT відбувся 7 відкритий чемпіонат України з паратхеквондо WT. Змагання проходили серед чоловіків та жінок в розділах "пумсе" та "керугі". Вінницька команда, в складі якої більшість ладижинців, виборола 7 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі.

Детальніше: На чемпіонаті України з паратхеквондо

М. Кулібаба, Д. Куленко та А. КулібабаРазом з тренерамиПісля нагородження

Вихованці ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва 21- 22 травня брали участь у чемпіонаті України з універсального бою, що проходив у Чернівцях.

Детальніше: На чемпіонаті України з універсального бою

27 квітня, у столиці Німеччини Берліні відбувся 17-й традиційний турнір з тхеквондо WT "Berlin open international taekwondo - 2019". 840 спортсменів з 24 країн. Серед учасників цього чудового спортивного свята були й спортсмени з Ладижина, члени національної збірної команди України з паратхеквондо, спортсмени Вінницького регіонального центру "Інваспорт", Ладижинського СК "СІндо" Цапціна Іванна, Мигулько Дарія, Мельник Оксана, Трохименко Інна та Антонюк Владислав, які змагалися в "пумсе", та учасник у розділі "керугі" Антон Швець.

Детальніше: На міжнародному турнірі з тхеквондо

З 8 по 12 травня у м. Буча Київської області відбувся Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму.

Вінницьку область представляли ладижинські спортсмени клубу «Крокус» у складі двох команд по молодшій та старшій віковій групах.

Детальніше: На Кубку України з велотуризму

А. Дузяк і С. Брушніцький

20 квітні ладижинські спортсмени Анастасія Дузяк і Сергій Брушніцький брали участь у відкритому чемпіонаті Одеської області «ODESSA OPEN TAEKWONDO» та вибороли чотири золоті медалі в особистому розряді серед дорослих та в парному.

Григоренко Катерина

12 квітня вихованка ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва Катерина Григоренко брала участь у чемпіонаті Європи з боротьби самбо серед юнаків і дівчат, що проходив на Кіпрі та здобула бронзову медаль. Тренери спортсменки Олександр Жарун та Владислав Майстренко.

12-14 квітня ладижинські спортсменки майстри спорту України Мазур Леся та Дузяк Анастасія брали участь у чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате, що проходив у Вільнюсі.