Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Переможці та призери Кубку міського головиПереможці та призери Кубку міського головиКоманда - переможець "Птахокомплекс"Команда - переможець "Птахокомплекс"

З 29 жовтня по 2 листопада в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходив XIV любительський турнір з футзалу на Кубок міського голови міста Ладижин.

В змаганнях брали участь 6 команд: «Україна», «Птахокомплекс», «Дрім Тім», «Ладижинський коледж», «Податкова» та «Феміда». Перемогла команда «Птахокомплекс», 2 місце у команди «Феміда» і 3 місце виборола команда «Податкова». Вони були нагороджені за 1 місце кубком, грамотою та премією 1000 грн., за 2 місце – грамотою та премією 500 грн, за 3 місце – грамотою та премією 400 грн. Кращим гравцем турніру був визнаний Угрін Євгеній з команди «Ладижинський коледж», який отримав премію 200 грн., а також команда коледжу була нагороджена грамотою «За волю до перемоги» та премією в 300 грн. Головний суддя змагань Андрій Корнійчук, суддя Валерій Шкляр.

Проводились змагання за рахунок коштів фонду міського голови Валерія Коломєйцева.

Команда "Податкова"Команда "Податкова"Команда Ладижинського коледжуКоманда Ладижинського коледжуКоманда "Дрім Тім"Команда "Дрім Тім"Команда "Україна"Команда "Україна"

Гра "Податкова"- "Коледж"Гра "Податкова"- "Коледж"Хід гри "Податкова"-"Коледж"Хід гри "Податкова"-"Коледж"Хід матчуХід матчуНагородження за 1 місце команди "Птахокомплекс"Нагородження за 1 місце команди "Птахокомплекс"