Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Відкриття змаганьВідкриття змаганьВітання МСУМК Олену РябокіньВітання МСУМК Олену РябокіньХід змагань з ушуХід змагань з ушу

12 травня в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва проходив І етап відкритого кубку Вінницької області з ушу саньшоу, в якому брало участь 15 команд та  177 спортсменів з Вінниччини, Одещини та Хмельниччини.

Ладижинська команда виборола 1 місце,  2місце у команди м. Бар та 3 місце у команди з м. Тульчин. В особистому заліку ладижинські спортсмени у різних вікових групах та вагових категоріях вибороли 12 перших місць, 4 – других та 6 – третіх. Переможцями кубку стали: Шпетний Михайло, Гутій Іван, Каландарова Анастасія, Довгаль Захар, Зобенько Дар’я, Мельник Андрій, Асюченко Віталій, Кондратюк Олександр, Шкляр Святослав, Явдонич Олександр, Обідник Юлія та Побережний Антон, 2 місця вибороли: Біда Ілля, Імгрунт Денис, Магазинський В’ячеслав та Слєпко Анатолій, 3 місця здобули: Заїка Павло, Юрченко Олександр, Захарчук Ілля, Шибанов Даніїл, Яценко Кіра та Макарчук Дмитро. Тренує спортсменів Вадим Зашейко.

Ладижинські переможці та призериЛадижинські переможці та призериНагородження в командному залікуНагородження в командному заліку