Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

З 6 по 8 жовтня у с. Лука-Мелешківська відбувся чемпіонат області з пішохідного туризму серед молоді, юнаків та юніорів «Сабарівська осінь – 2017» по ІІ, ІІІ та ІV класах складності.

На змагання з’їхались 24 команди з різних куточків України. Місто Ладижин представляв клуб «Крокус» у складі двох команд по ІІ і IV класах складності.

Детальніше: Відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму

07 жовтня на стадіоні «Авангард» імені Павла Кривохижі пройшов матч обласної  дитячо-юнацька футбольної ліги між юнацькими командами міста Ладижин та смт. Вапнярка. Гра закінчилася з рахунком 5:0 на користь команди Ладижина. Голи забили Ситіков Олексій, Зав’ялов Володимир, Сташок Степан, Бондаренко Дмитро та Химич Богдан. Тренер команди  Олег Павлик. 

 07 жовтня у Вінниці проходив фінал відкритого Кубку Вінницької області з ушу-саньшоу в якому брало участь 17 команд, понад 180 учасників. Ладижинський СК «Хонза» виборов  І командне місце, 2 місце у команди Вінниці і 3 місце команди смт. Стрижавка.  Ладижиські спортсмени в особистому заліку вибороли:

Детальніше: Фінал Кубку області з ушу-саньшоу

04 жовтня юнацька  футбольна команда міста Ладижин провела матч обласної  дитячо-юнацької футбольної ліги з командою міста Тульчин (ДЮСШ інтернат) та перемогла з рахунком 1:0. Гол забив Дралюк Михайло. Тренер команди  Олег Павлик. 

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2015 року № 1045 «Про затвердження Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України» в м. Ладижин протягом вересня та жовтня тестування проводять навчальні заклади, підприємства, установи та організації. До тестування допускаються учасники, які систематично займаються фізичною культурою і спортом, у тому числі самостійно, які пройшли медичне обстеження і допущені лікарем до тестування, а також ознайомлені з вимогами правил безпеки.

Детальніше: Про здачу тестів та нормативів для проведення оцінювання фізичної...

На чемпіонаті області з легкої атлетикиНа чемпіонаті області з легкої атлетики30 вересня команда Ладижинської ДЮСШ №2 брала участь у ІІІ турі чемпіонату області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2004-05 р.н., де Мацюк Станіслав здобув 1 місце з бігу на 100м та 300м, а Кожушок Анна виборола 3 місце у стрибка в довжину з розбігу та 3 місце з бігу на 100м. Тренери Анатолій Сасюк та Ганна Всяченкова.

01 жовтня на стадіоні «Авангард» імені Павла Кривохижі пройшов матч обласної  дитячо-юнацька футбольної ліги між юнацькими командами міста Ладижин та Чернівецького району. Гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь команди Ладижина. Тренер команди  Олег Павлик. 

27 вересня на стадіоні «Авангард» імені Павла Кривохижі пройшов матч чемпіонату Вінницької області між командами «Авангард» (Ладижин) – «Факел» (Липовець). Гра закінчилась з рахунком 1:2 на користь команди гостей.

22 вересня збірна команда міста Ладижин з настільного тенісу брала участь у чемпіонаті області серед юнаків і дівчат 2003р. н. і молодших в м. Вінниці. Тренер команди Дар’я Шаповалова.

23 вересня футбольний клуб «Авангард» (Ладижин) у Вінниці провів матч чемпіонату області (вища ліга) проти ФК «ЕМС-Поділля» (Вінниця), де поступився з рахунком 0:1.

Детальніше: На чемпіонаті області з футболу

16 вересня на стадіоні «Авангард» імені Павла Кривохижі пройшов футбольний матч чемпіонату Вінницької області  (вища ліга) між командами «Авангард»  (Ладижин) – «Фенікс» (Вінниця). Гра закінчилася з рахунком 0:0.