Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят. Давні різдвяні традиції відроджуються сьогодні у багатьох місцевостях України, у багатьох родинах урочисто відзначається Різдво, відбуваються колядування і щедрування. Це свята, які мільйони людей проводять разом з сім’єю і друзями. Прийдешня низка новорічно – різдвяних свят – це відмінний привід для того, щоб урізноманітнити дозвілля.

Детальніше: Святковий календар «Дивосвіт різдвяних свят»

Новий рік – це свято, оповите легендами й романтичними історіями. Кожна традиція пов'язана з цікавими фактами з минулого. Ось і новорічна іграшка також має свою історію, адже вона не з'явилася нізвідки. Виявляється, почалося все багато століть тому.

Детальніше: Виставка – вернісаж ялинкових прикрас «Новорічна феєрія»

З давніх - давен Україна славиться своїми святами і обрядами. Зимовий цикл свят є найбільш популярним і очікуваним в українців. Ці свята є найбільш таємничими, урочистими і родинними, вони обіцяють здійснення мрій кожному, хто вірить у чудеса. Особливо їх з нетерпінням чекають діти. Ці свята пов’язані з приємними сюрпризами, надіями на чарівне виконання бажань, вірою, що все загадане здійсниться.

Детальніше: Книжкова виставка-калейдоскоп «Зимові пейзажі. Калейдоскоп зимових свят»

З 11 грудня 2018 року в дорослому відділі ЦМБ демонструється виставка-ескурс «Сувора правда життя у творах О.І.Солженіцина». Олександр Ісайович Солженіцин (1918-2008) – радянський письменник, історик, політичний діяч. Більшу частину життя виступав проти комуністичних ідей і політичного устрою СРСР.

Детальніше: Виставка - екскурс «Сувора правда життя у творах О.І. Солженіцина»

Словники - це зібрання слів, розташованих у певному порядку (алфавітному, тематичному, гніздовому тощо). Вони є одним із засобів нагромадження результатів пізнавальної діяльності людства, показником культури народу. Словники - скарбниця народу, у них зберігаються знання і досвід багатьох поколінь. Праця над укладанням словників вимагає глибоких знань і великих зусиль. Про це образно сказав український просвітитель початку XVI ст. Феофан Прокопович: "Якщо кого-небудь очікує вирок судді, то не слід тримати його на каторзі, доводити до знемоги його руки добуванням руди, хай він укладає словники. Ця праця містить у собі всі види покарань".

Детальніше: Довідковий вернісаж «Словник – маяк у бурхливому книжковому морі»