Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Валентина Живковечір памяті В.Живковиріб гончарівни

виступаючізав.сектором краєзнавста Т.Макаревичмайстер клас від майстрині

2 квітня 2019 року в м. Вінниця в ОЦНТ відбувся вечір пам’яті «Світло людяності та доброти», присвячений життю та творчості Валентини Живко, члена Спілки народних майстрів України. Сектор краєзнавства МБК «Лада» взяв участь у цьому заході.

Тетяна Макаревич, завідувач сектору краєзнавства, розповіла вінничанам про співпрацю з майстринею, адже неодноразово в Ладижині проводились заходи та виставки гончарівни із с.Бубнівка. Також був представлений відеоролик про майстриню.

Ладижинці знайомі із творчістю гончарівни, особливо всім запам’ятались кумедні глиняні іграшки, казкові баранці та леви. Вони були зроблені з такою любов’ю, що не можна не усміхнутись.

Свої гончарні вироби майстриня експонувала на районних, обласних та всеукраїнських виставках. Вона давала майстер-класи у Національному музеї архітектури та побуту. Звання майстра народної творчості, Подяка від Всеукраїнської Асоціації сприяння ООН та інші відзнаки і грамоти – стали достойною винагородою творчої діяльності цієї невтомної жінки.

Усі, хто спілкувався з Валентиною Живко, відчували її людяність, доброту, бажання допомогти. Ця сонячна, світла енергетика буде вічно жити з іменем Валентини Живко.