Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Українська святковаКупальські ворожінняКупальський хороводКупальські залицянняНайкращий купальський віночок

6 липня 2018 року на Площі Фонтанів відбулася театралізована концертно-ігрова програма «Ой на Івана… Ой на Купала…», підготовлена та проведена працівниками Міського будинку культури «Лада» за участю колективів художньої самодіяльності МБК «Лада» та міста, за сприянням міського відділу культури і туризму Ладижинської міської ради.

Цікавий народознавчий сюжет, самобутні герої, різноманітні конкурси та розваги, традиційний конкурс на найкращий купальський віночок, народознавчий конкурс від сектору краєзнавства МБК «Лада» (зав. Т. Макаревич) «Ой не ріж косу…» і на фінал обливання усіх присутніх цілющою та магічною водою - все це надало піднесеного настрою містянам, а особливо дітям та молоді.

Народний аматорський фольклорний гурт «Родичі» (кер. Л. Горошко), народний аматорський вокальний ансамбль «Заграва» (кер. В.Гуліцька), зразковий аматорський хореографічний колектив «Акварель» (кер. О.Макаревич), танцювальний колектив «Радість» (кер. Я. Бондарчук), вокальний колектив «Колорит» (кер. В. Олексюк), Інна Костецька з донькою Ольгою, Владислав Павлик, «хлопець кучерявий» - Роман Федорчук, циганка - Олена Меркушова, хлопець Іванко - Олексій Ткачук та чарівні дівчата з театральної студії «Артеміда» МБК «Лада» (кер.О. Павлик) майже на дві години занурили усіх присутніх в народні звичаї та обряди, чаклунство та магію, веселі пісні, танці та розваги.

Ведучими святкового дійства були Олена Шевченко та Олександр Нарожний.

Фінансування конкурсної програми відбулося за рахунок Міського відділу культури і туризму Ладижинської міської ради. Понад 190 учасників конкурсів були нагороджені різноманітними призами та пам’ятними подарунками.

Долучилися до свята і приватні підприємці О. Чорноморець, В. Васильєва та Л. Родіонова, які відмітили особистими подарунками деяких учасників народознавчого конкурсу «Ой, не ріж косу».

Завзяті парубкиЗустріч закоханихХлопець кучерявийБабки-травниціКонкурс силачів