Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Виступ народного аматорського ансамблю "Гармонія"Виступ народного аматорського ансамблю "Гармонія"

12 травня у Новій Каховці на Херсонщині відбувся регіональний фестиваль-конкурс народної музики «Чумацький шлях», у якому взяв участь колектив Ладижинської музичної школи народний аматорський ансамбль «Гармонія» (керівник Оксана Міліщук).

Народний аматорський ансамбль "Гармонія"Народний аматорський ансамбль "Гармонія"Народний аматорський ансамбль "Гармонія" (керівник Оксана Міліщук)Народний аматорський ансамбль "Гармонія" (керівник Оксана Міліщук)Народний аматорський ансамбль "Гармонія"Народний аматорський ансамбль "Гармонія"

Захід започатковано у 1998 році за підтримки  виконавчого комітету, обласного управління культури, Центру народної творчості. Проводиться з періодичністю один раз в два роки. І за цей час встиг об’єднати митців народної музики з Харківської, Миколаївської, Полтавської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької та Херсонської областей.

Цього року «Чумацький шлях» відзначив 10-річний ювілей. А участь в ньому взяли 25 колективів з Херсонщини, Вінничини та Полтавщини. Виконували  твори Шостаковича, Хачатуряна, Скорика, обігрували народні композиції у власній обробці.

Колектив «Гармонії» з гідністю представив місто Ладижин і посів ІІ місце на конкурсі.