Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Євдокія Бондарчук в рідному селіВітання від подругЗбірка віршів від Ладижинської центральної міської бібліотеки

11 лютого 2018 року в клубі с. Лукашівка відбувся творчий вечір з місцевою поетесою Євдокією Федотівною Бондарчук. На зустріч із землячкою прийшло багато мешканців та гостей села. Поетеса народилася в с. Лукашівка в сім’ї колгоспників. Вірші почала писати з юнацьких років. Творчість Є. Бондарчук є багатогранною, її поетичні твори – не залишають байдужим читача, надихають на добрі вчинки, заворожують красою, нагадують про те, що має бути незабутнім. У багатьох поетичних творах описує своє рідне село, природу, родину, місцевих жителів та їхню працю.

Пісня Зелений садФото на згадку

Глядачі з захопленням слухали її такі прості і зрозумілі вірші, гуморески, ліричну поезію. У виконанні Є. Бондарчук та запрошених нею близьких їй подруг Ганни Галівець, Надії Паламаренко та Євдокії Михайлової пролунало багато народних забутих пісень, глядачі із задоволенням підспівували у залі. Також в подарунок для Євдокії Федотівни пролунали пісні у виконанні учасників художнього колективу с. Лукашівка.

Приємною несподіванкою для поетеси був сюрприз від працівників Ладижинської центральної міської бібліотеки, які виготовили збірку її віршів під назвою «Все вперше…». По закінченню вечора   працівниками клубу с. Лукашівка було вручено цінний подарунок та подяки.