Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

ПершокласникиПершокласникиХор молодших класівХор молодших класівСценка «Незнайка – поет»Сценка «Незнайка – поет»

10.11.17 року в залі Ладижинської дитячої музичної школи відбулось традиційне свято для першокласників  «Посвята в юні музиканти». Ведуча концерту, викладач теоретичного відділу Смірнова Марина Миколаївна, підготувала з дітками театралізовану сценку про Музичне королівство, де живуть сім нот, паузи та скрипковий ключ. Дитячий ударний оркестр супроводжував «Пісеньку про ноти», яку співали першокласники.

Потім відбувся концерт учнів школи, які представляли інструменти на яких навчаються діти. Фортепіанні твори звучали у виконанні Капелюшної Каті, Безп’ятчук Саші та Євсютіної Насті. Абрамова Катя грала на домрі, Краєвський Саша на саксофоні. Сойко Ангеліна, Баланчук Саша, Гайсин Павло та Паньков Богдан представили інструмент скрипку, а Коломоєць Георгій – гітару.  Вокальні твори прозвучали у виконанні Дудненко Вероніки, Кравчук Уляни, Суслової Вероніки та Карпової Дарини.

Також на  концерті для першокласників відбулась прем’єра театралізованої п’єси «Незнайка – поет», яку підготувала з дітками викладач Царіннік Світлана Володимирівна. Яскраво прозвучали твори у виконанні хору молодших класів під керівництвом Мезеніної Ірини Вікторівни.

Діти отримали позитивні емоції, радісний, святковий настрій. 

Дудненко ВеронікаДудненко ВеронікаЄвсютіна НастяЄвсютіна НастяКоломоєць ГеоргійКоломоєць Георгій