Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

За І півріччя 2017 року було зареєстровано 112 фізичних осіб – підприємців, що на 46 більше показника минулого року, та 8 юридичних осіб, що на 3 одиниці більше показника минулого року.

Всього в місті зареєстровано 162 малих підприємства, з яких 95 – діючі та 735 фізичних осіб-підприємців, з яких діючі 732.

Показник кількості діючих малих підприємств на 10 тис. наявного населення складає 40 одиниць.

 Питома вага надходжень від суб`єктів малого підприємництва в загальних надходженнях до міського бюджету за І півріччя 2017 року складає 7,9 %.  

На виконання Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» в місті працює центр з надання адміністративних послуг.

Значну роль у розвитку малого підприємництва відіграє Агенція місцевого економічного розвитку міста. Агенцією розробляються та впроваджуються актуальні програми та проекти, здійснюються заходи направлені на розвиток малого та середнього бізнесу, формування енергетичної політики а також поліпшення життя населення.

В місті реалізовується проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект Проміс) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

За методологією проекту Проміс розроблено та затверджено Програму розвитку малого та середнього підприємництва у м. Ладижині.