Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Лікування застрахованих осіб

в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм

Відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне соціальне страхування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України (далі - Фонд) здійснюється оплата лікування осіб, застрахованих за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (далі - застраховані особи) ь реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Детальніше: Лікування застрахованих осіб в реабілітаційних відділеннях...

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua.com.ua) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони» (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.

Детальніше: Проект «Просування реформ в регіони»

Рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 60 від 27.02.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів» ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» встановлено наступні тарифи:

Детальніше: ДТЕК Ладижинська ТЕС повідомляє споживачів про зміну тарифів 

Шановні жителі селища Губник!

Комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради надає послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів для житлового фонду селища Губник. Тверді побутові відходи від житлових будинків вивозяться машинами нашого підприємства чотири рази в тиждень – понеділок, середа, четвер та п’ятниця.

Детальніше: Тариф на послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових...

Запрошуємо на тренінг!

Шановні жінки, дружини учасників АТО, запрошуємо Вас до участі в тренінгу на тему ««До і після». Пошук точок дотику», який відбудеться 10 березня 2018 року, об 12.00 год. в приміщенні МНВЦ «Спадщина» за адресою: вул. Наконечного, 23.

Детальніше: Тренінг на тему "До і після". Пошук точок дотику"

УВАГА, КОНКУРС!

З метою привернення уваги до проблем дітей та молоді з функціональними обмеженнями, знайомства широких кіл громадськості з різнобарвної палітрою творчості дітей та молоді з інвалідністю та сприяння їх творчому зростанню, Ладижинський міський центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім′ї та молоді оголошують міський конкурс творчості та талантів  для дітей та молоді  "Повір у себе".

Детальніше: Міський конкурс творчості та талантів для дітей та молоді "Повір у себе"

Шановні жителі багатоповерхівок житлового фонду міста Ладижин!

КП «Ладижинський ККП»  повідомляє, що на даний час діє тариф  на послуги із вивезення, зберігання та захоронення твердих побутових відходів з житлового фонду міста Ладижин в розмірі 92,24 грн.(з ПДВ) за один метр кубічний (рішення Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 53 від 13 березня 2017 року), який не відшкодовує фактичних витрат комунального підприємства. Дана послуга є збитковою в зв’язку із тим, що заробітна плата зросла на 123,4 %, паливо – мастильні витрати зросли на 128,5 %., інші витрати зросли на 238,8 %.. В зв’язку із цим, комунальне підприємство планує зміну тарифу на послуги із збирання, збереження та захоронення твердих побутових відходів для житлового фонду міста в розмірі  131,15 грн. (з ПДВ) за 1м3.

Детальніше: Зміна тарифу на послуги із збирання, збереження та захоронення твердих...

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 № 390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість) для всіх категорій споживачів:

Детальніше: Повідомлення про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»...

Шановні жителі приватного сектору села Лукашівка!

Комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради  надає послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів  для будинків приватного сектору із присадибними  ділянками для мешканців села Лукашівка.  Дана послуга надається 2 рази в місяць – другий та четвертий вівторок місяця.

В зв’язку із понесеними великими затратами комунальне підприємство планує встановити тариф на послуги із збирання, збереження та захоронення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору з присадибними ділянками для мешканців села Лукашівка в розмірі 17,27 грн. (з ПДВ) на одного мешканця.  

Довідки та роз’яснення щодо тарифу на послуги із збирання, збереження та захоронення твердих побутових відходів для будинків приватного сектору з присадибними ділянками  для мешканців села Лукашівка надається за телефоном: 6-89-00.

Дякуємо за розуміння та співпрацю.

З повагою керівництво КП « Ладижинський ККП»

З повагою,

Директор  КП «Ладижинський ККП»  Коломієць О.С.

31.01.2018 року відбувся конкурс на право оренди комунального майна територіальної громади м. Ладижин, а саме:

Детальніше: Інформація про результати проведеного конкурсу на право оренди...