Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

17 грудня о 10-00 год в спортивній залі ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва розпочнуться змагання з настільного тенісу за програмою ХVI міської спартакіади серед колективів фізичної культури підприємств, організацій та установ міста Ладижин. Головний суддя змагань Дар’я Шаповалова. 

Шановні маленькі жителі міста Ладижин, с.Лукашівка та сел. Губник!

Запрошуємо вас на центральну площу Фонтанів, де 19 грудня 2017 року, о 14.00 відбудеться свято відкриття головної ялинки нашого міста «Миколай до нас іде, благословення нам несе!»

В програмі : театралізоване дійство, ігри, конкурси, розваги, святкова лотерея, гарячий чай зі смаколиками.

Міський відділ культури і туризму.

До уваги громади м. Ладижин.

Відповідно до вимог «Порядку розроблення, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», повідомляємо, що з 29 вересня 2017 року на сайті міської ради оприлюднений проект Інвестиційної програми ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2018 рік у сфері теплопостачання.

Пропозиції та зауваження до проекту Інвестиційної програми необхідно подавати до 17.10.2017р. на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами: (04343) 65-3-65, (050) 434-96-60. Контактна особа – начальник виробничо-технічного відділу ЛаТЕС Спеней О.І.

Ознайомитись з програмою можливо за данним посиланням

27.09.2017 набуває чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій» № 2058-19, який вносить зміни до Закону України «Про зайнятість населення» (далі – Закон) змінивши вимоги щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше: До уваги роботодавців! Зміни законодавства щодо застосування праці...

На жаль непоодинокими є випадки, коли громадяни втрачають свої документи. Одним із важливих документів громадянина, що підтверджує його трудову діяльність є трудова книжка, а тому при втраті даного документу варто знати як діяти.

Трудова книжка – це документ установленого зразка, що підтверджує трудову діяльність особи і служить для встановлення загального, безперервного й спеціального стажу. Зберігається трудова книжка у відділі кадрів підприємства, де працює її власник, і повертається йому у зв’язку із звільненням, виходом на пенсію.

Детальніше: Що робити, коли втрачена трудова книга

З 1 серпня 2017 року створено та розпочало свою діяльність Тростянецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницької області, реорганізувавшись шляхом злиття відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і яке являється правонаступником вище зазначених відділень.

Детальніше: Новини Фонду соціального страхування

Шановні мешканці м.Ладижин та сел.Губник, у зв'язку із необхідністю внесення змін до переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради №54 від 13.03.2017р., а саме виключення статті тарифу «вивезення побутових відходів» та збільшенням прожиткового мінімуму на працездатну особу, із 1600,00 грн. до 1684,00 грн., планується встановлення нового тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

ТАБЛИЦЯ З ТАРИФАМИ (Додаток 1) word

Періодичність надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Ладжитлосервіс» для населення м.Ладижин (Додаток 2) word

Довідки та роз'яснення щодо тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються за телефоном: 6-44-37.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП «Ладжитлосервіс».

Діючий тариф на послугу з централізованого водопостачання з артезіанської свердловини для жителів селища Губник, який встановлений на рівні 3,14 грн. за 1 м3 не відшкодовує фактичних витрат підприємства. Тому, планується підвищення тарифу, на надання даної послуги, до 5,51 грн. за 1 м3, з урахуванням ПДВ.

 1

Разом обґрунтованих витрат на постачання з Артезіанської свердловини одного кубічного метра води для мешканців сел. Губник.

 4,59

2

В тому числі ПДВ

0,92

3

Всього витрат:

5,51

За детальнішою інформацією про новий тариф на дану послугу можна ознайомитися за телефоном 6-44-37

З повагою, адміністрація КП«Ладжитлосервіс».