Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Підприємство «ДніпроАзот», Підприємство «ДніпроАзот», Шановні мешканці, в зв’язку з припиненням роботи підприємства «ДніпроАзот», яке є в Україні єдиним виробником хлору для очистки питної води, та відсутністю альтернативних постачальників рідкого хлору, ВП «Ладижинська теплова електрична станція ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» повідомляє про тимчасове обмеження подачі питної води споживачам міста Ладижин.

Детальніше: Про тимчасове обмеження подачі питної води споживачам міста Ладижин

02 ЛИПНЯ 2018 РОКУ відбулися зміни в реквізитах розрахунків для надання адміністративних послуг з питань Держгеокадастру.

Розрахунковий рахунок для внесення плати надається територіальним органом Держгеокадастру, який надає адміністративну послугу:

Одержувач: УК у м. Ладижині, 22012500.

Р/р: 34318879027138, Банк: Казначейство України (ЕАП).

МФО: 899998, Код. ЄДРПОУ: 35878997

Шановні жителі приватного сектору міста Ладижин!

КП « Ладижинський ККП » повідомляє, що згідно рішення Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 155 від 29 квітня 2016 року «Про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання з артезіанської артсвердловини» встановлено тариф на послуги із централізованого водопостачання з артезіанської свердловини із підвідним водогоном по вул. Сонячна, Лесі Українки, Солов’їна, Робітнича та Слобода в розмірі 4,88 грн. за 1 м3 і введено в дію з 01 травня 2016 року. Згідно рішення Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 159 від 29 квітня 2016 року «Про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання з артезіанської артсвердловини » встановлено тариф на послуги із централізованого водопостачання з артезіанської свердловини із підвідним водогоном по вул. Коцюбинського в розмірі 4,60 грн. за 1 м3 і введено в дію з 01 червня 2016 року. Згідно рішення Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 345 від 26 вересня 2016 року «Про встановлення тарифу на послуги з централізованого водопостачання з артезіанської артсвердловини» встановлено тариф на послуги із централізованого водопостачання з артезіанської свердловини із підвідним водогоном по вул. Механізаторів в розмірі 4,88 грн. за 1 м3 і введено в дію з 01 жовтня 2016 року.

Детальніше: Тариф  на послуги із централізованого водопостачання з артезіанської...

Тростянецька дільниця повідомляє, що в зв’язку з проведенням планових робіт 3 та 4 липня 2018р. Гайсинського ЛВУМГ по ремонту газопроводу високого тиску Ду 500 до ГРС Ладижин необхідна повна зупинка ГРС Ладижин, ГРС Тростянець, ГРС Четвертинівка, ГРС Ярмоленці, з припиненням газопостачанням споживачів ПАТ Вінницягаз.

Детальніше: Попередження про відсутність газопостачання 3 та 4 липня 2018 року

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації В. Коровія від 17 квітня 2018 року №315 «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи)», в рамках Плану дій реалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року оголошено конкурс бізнес-планів для підприємців-початківців (стартапи).

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу бізнес-планів для...

До уваги студентів м.Ладижин, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання!

Детальніше: Інформація про надання гранту для студентів Вінницької області для сплати...

Національний банк України 14 березня 2018 року презентував для засобів масової інформації введення в обіг нових обігових монет національної валюти:

Детальніше: Про введення обігових монет України

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ДТЕК «ЗАХІДЕНЕРГО» здійснити коригування діючого тарифу на послугу централізованого постачання гарячої води

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу централізованого постачання гарячої:

Детальніше: Повідомлення про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ДТЕК «ЗАХІДЕНЕРГО» здійснити...

Рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 60 від 27.02.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів» ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» встановлено наступні тарифи:

Детальніше: ДТЕК Ладижинська ТЕС повідомляє споживачів про зміну тарифів 

Шановні жителі селища Губник!

Комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради надає послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів для житлового фонду селища Губник. Тверді побутові відходи від житлових будинків вивозяться машинами нашого підприємства чотири рази в тиждень – понеділок, середа, четвер та п’ятниця.

Детальніше: Тариф на послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових...