Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Шановні мешканці, за повідомленням ДТЕК Ладижинська ТЕС, 16.05.2019 р. з 09:00 по 13:00 годину, в зв’язку з проведенням ремонтних робіт, буде відсутня електроенергія по вул. Лісній.

Просимо вибачення за тимчасові незручності!

У Національній академії державного управління при Президентові України продовжується набір на нові спеціалізації для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів та усіх зацікавлених у місцевому і регіональному розвитку:

  • «Управління регіональним розвитком»;
  • «Місцеве самоврядування»;
  • «Управління містом»;
  • «Багаторівневе врядування».

Детальніше: Національна академія державного управління запрошує на навчання...

У зв'язку з заключенням договорів про подання електронних документів до Фонду соціального страхування України більшістю страхувальників м. Ладижин Тростянецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Вінницькій області повідомляє про зміни в графіку надання послуг страхувальникам та застрахованим особам в Центрі надання адміністративних послуг Ладижинської міської ради:

з 01 квітня 2019 року щовівторка з 09:00 години до 12:00 години за адресою: м.Ладижин, вул. П. Кравчика, 4.

Додаткова інформація zip

За підтримки обласної державної адміністрації в області проводиться регіональний етап національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Вінниччина 2018».

Конкурс має на меті розвивати благодійництво, об’єднувати благодійників і тих, хто їхню допомогу отримує. Та важливо ще й назвати персонально тих людей, які цю допомогу надають.

Детальніше: Регіональний етап національного конкурсу «Благодійна Україна» -...

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ладижинської міської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Ладижинської міської ради « Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення сесії...

Ладижинська міська рада Вінницької області, відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про розроблений відділом земельних ресурсів Ладижинської міської ради проект рішення міської ради «Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності в місті Ладижин».

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 січня 2019 року мінімальний прожитковий мінімуму  для працездатних осіб, встановлений в розмірі 1921 гривень на одну особу.

Детальніше: Про зміну розміру плати за адміністративні послуги з питань Держгеокадастру