Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Ладижинська міська рада повідомляє, що 16 січня 2019 року спостерігається різке ускладнення погодних умов, викликане сильними снігопадами та зниженням температури повітря вночі до -8 градусів, вдень до -4 градусів за Цельсієм.

Детальніше: Увага! Попереджаємо про ускладнення погодних умов! 

Дані про земельну ділянку та умови продажу:

Детальніше: Про проведення земельних торгів з продажу права суперфіцію земельної...

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 січня 2019 року мінімальний прожитковий мінімуму  для працездатних осіб, встановлений в розмірі 1921 гривень на одну особу.

Детальніше: Про зміну розміру плати за адміністративні послуги з питань Держгеокадастру

Шановні мешканці багатоквартирних будинків в м. Ладижин!

Повідомляємо Вас, що відповідно до реалізації державної політики у сфері реформування житлово-комунального господарства та забезпечення ефективного утримання багатоквартирних будинків,  на виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», враховуючи те, що в місті Ладижин співвласники багатоквартирних будинків не створили об’єднання співвласників, та не прийняли рішення про форму управління багатоквартирними будинками, виконавчий комітет Ладижинської міської ради провів конкурс з призначення управителя групи багатоквартирних будинків.

Детальніше: Про призначення управителя групи багатоквартирних будинків в м. Ладижин

Асоціація благодійників України (далі АБУ) є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

Детальніше: Національний конкурс «Благодійна Україна»

ОГОЛОШЕННЯ!

Якщо Вам виповнилося 25 або 45 років, протягом місяця після досягнення зазначеного віку, зверніться до Центру надання адміністративних послуг для вклеювання фотокартки до паспорта.

Детальніше: Вклеювання фотокартки до паспорта

Ладижинська міська рада оголошує конкурс на здійснення перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі.

Конкурс відбудеться 11 грудня 2018 року в сесійній залі приміщення Ладижинської міської ради по вул. П. Кравчика – 4, о 10 годині.

Детальніше: Про оголошення конкурсу на здійснення перевезень на міських маршрутах

Увага! 3 листопада відкривається сезон полювання на парнокопитних та хутрових мисливських тварин!На Вінниччині 3 листопада відкривається сезон полювання на парнокопитних та хутрових мисливських тварин.

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до жителів області та мисливців, яких зареєстровано в області 28363 чоловіки: будьте обережні, на полюванні головне – збереження життя й здоров’я людей!

Детальніше: Увага! 3 листопада відкривається сезон полювання на парнокопитних та...