Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Інформація про результати проведеного конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади м. Ладижин

Детальніше: Інформація про результати проведеного конкурсу на право оренди...

Детальніше: Відділ земельних ресурсів Ладижинської міської ради повідомляє про те, що...

Постановою Правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018р. № 12, затверджено новий Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та деяких виплат потерпілим на виробництві. Відповідна постанова набуває чинності з 1 жовтня 2018 року.

Детальніше: Затверджено новий порядок фінансування страхувальників за рахунок коштів...

3 10 ВЕРЕСНЯ 28 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ РОЗПОЧАТО НАБІР В ПОЛІЦІЮ НА ЗАЙНЯТТЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ПОЛІЦЕЙСЬКИХ СЕКТОРІВ РЕАГУВАННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ (далі – СРПП) ТА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ ІЗОЛЯТОРІВ ТИМЧАСОВОГО ТРИМАННЯ (далі – ІТТ) ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Детальніше: Запрошуємо на службу в поліцію!

З 02.07.2018 введено в дію нові рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів, відкритих на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Детальніше: Увага платників податків!

Проект рішення Ладижинської міської ради «Про порядок оренди майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м.Ладижин»

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відділ земельних ресурсів Ладижинської міської ради повідомляє про те, що за попередньою домовленістю з ТОВ «Віатера», було виготовлено проекти із землеустрою на земельні ділянки по вулиці Пасічна для надання даних земельних ділянок учасникам АТО.

Детальніше: Оголошення для учасників бойовий дій

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ СУБ’ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРОВОДИТЬСЯ ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРАТОРОМ

ЗА АДРЕСОЮ: М.ЛАДИЖИН, ВУЛ. ПРОЦИШИНА, БУД.23,

В ПРИМІЩЕННІ МНВЦ «СПАДЩИНА» (БІЛЯ ЗОШ №2).

Довідки за телефоном- 6-82-77.

Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте засвідчити свою повагу державним адміністраціям та проінформувати про те, що з 25 по 31 жовтня 2018 року в м. Мілан (Італія) за підтримки Посольства Італії в Україні відбудеться міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний вплив на суспільні умови розвитку сучасної молоді» (програма додається).

Детальніше: Міжнародний семінар «Профілактика девіантної поведінки як комплексний...

В неділю, 29 липня, в Ладижин прибуло три тонни хлору для хлорування питної води і забезпечення нею мешканців міста. Енергетики станції оперативно поставили зріджений хлор на Ладижинську ТЕС. Ладижин став третім містом в Україні, яке отримало хлор від «Дніпроазоту», що є єдиним постачальником хімречовини у державі.

Детальніше: ДТЕК Ладижинська ТЕС відновила якісне водопостачання у місті