Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Додаткова інформація zip

За підтримки обласної державної адміністрації в області проводиться регіональний етап національного конкурсу «Благодійна Україна» - «Благодійна Вінниччина 2018».

Конкурс має на меті розвивати благодійництво, об’єднувати благодійників і тих, хто їхню допомогу отримує. Та важливо ще й назвати персонально тих людей, які цю допомогу надають.

Детальніше: Регіональний етап національного конкурсу «Благодійна Україна» -...

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483,  у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Ладижинської міської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Ладижинської міської ради « Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту рішення сесії...

Ладижинська міська рада Вінницької області, відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання зауважень та пропозицій, інформує про розроблений відділом земельних ресурсів Ладижинської міської ради проект рішення міської ради «Про встановлення розміру ставок орендної плати за земельні ділянки комунальної власності в місті Ладижин».

Детальніше: Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до статті 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 січня 2019 року мінімальний прожитковий мінімуму  для працездатних осіб, встановлений в розмірі 1921 гривень на одну особу.

Детальніше: Про зміну розміру плати за адміністративні послуги з питань Держгеокадастру