Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Ладижинська міська рада оголошує конкурс на здійснення перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі:

«Ладижинська ТЕС – вул. Механізаторів» в прямому та зворотному напрямках;

«вул. Механізаторів – Ладижинська ТЕС» в прямому та зворотному напрямках;

«Ладижинська ТЕС- с. Лукашівка» в прямому та зворотному напрямках;

«м. Ладижин – сел. Губник» в прямому та зворотному напрямках;

«м. Ладижин – ТОВ «Швейцарія» в прямому та зворотному напрямках.

Детальніше: Про оголошення конкурсу на здійснення перевезень на міських маршрутах

До уваги громади м. Ладижин.

Відповідно до вимог «Порядку розроблення, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», повідомляємо, що з 29 вересня 2017 року на сайті міської ради оприлюднений проект Інвестиційної програми ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2018 рік у сфері теплопостачання.

Пропозиції та зауваження до проекту Інвестиційної програми необхідно подавати до 17.10.2017р. на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами: (04343) 65-3-65, (050) 434-96-60. Контактна особа – начальник виробничо-технічного відділу ЛаТЕС Спеней О.І.

Ознайомитись з програмою можливо за данним посиланням

27.09.2017 набуває чинність Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення бар’єрів для залучення іноземних інвестицій» № 2058-19, який вносить зміни до Закону України «Про зайнятість населення» (далі – Закон) змінивши вимоги щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше: До уваги роботодавців! Зміни законодавства щодо застосування праці...

На жаль непоодинокими є випадки, коли громадяни втрачають свої документи. Одним із важливих документів громадянина, що підтверджує його трудову діяльність є трудова книжка, а тому при втраті даного документу варто знати як діяти.

Трудова книжка – це документ установленого зразка, що підтверджує трудову діяльність особи і служить для встановлення загального, безперервного й спеціального стажу. Зберігається трудова книжка у відділі кадрів підприємства, де працює її власник, і повертається йому у зв’язку із звільненням, виходом на пенсію.

Детальніше: Що робити, коли втрачена трудова книга

З 1 серпня 2017 року створено та розпочало свою діяльність Тростянецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницької області, реорганізувавшись шляхом злиття відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності і яке являється правонаступником вище зазначених відділень.

Детальніше: Новини Фонду соціального страхування

Шановні мешканці м.Ладижин та сел.Губник, у зв'язку із необхідністю внесення змін до переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджений рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради №54 від 13.03.2017р., а саме виключення статті тарифу «вивезення побутових відходів» та збільшенням прожиткового мінімуму на працездатну особу, із 1600,00 грн. до 1684,00 грн., планується встановлення нового тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

ТАБЛИЦЯ З ТАРИФАМИ (Додаток 1) word

Періодичність надання послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій КП «Ладжитлосервіс» для населення м.Ладижин (Додаток 2) word

Довідки та роз'яснення щодо тарифу на послугу з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій надаються за телефоном: 6-44-37.

Дякуємо за порозуміння та співпрацю.

З повагою, керівництво КП «Ладжитлосервіс».

Діючий тариф на послугу з централізованого водопостачання з артезіанської свердловини для жителів селища Губник, який встановлений на рівні 3,14 грн. за 1 м3 не відшкодовує фактичних витрат підприємства. Тому, планується підвищення тарифу, на надання даної послуги, до 5,51 грн. за 1 м3, з урахуванням ПДВ.

 1

Разом обґрунтованих витрат на постачання з Артезіанської свердловини одного кубічного метра води для мешканців сел. Губник.

 4,59

2

В тому числі ПДВ

0,92

3

Всього витрат:

5,51

За детальнішою інформацією про новий тариф на дану послугу можна ознайомитися за телефоном 6-44-37

З повагою, адміністрація КП«Ладжитлосервіс».