Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Асоціація благодійників України (далі АБУ) є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою бурштиновим «Ангелом добра».

Детальніше: Національний конкурс «Благодійна Україна»

ОГОЛОШЕННЯ!

Якщо Вам виповнилося 25 або 45 років, протягом місяця після досягнення зазначеного віку, зверніться до Центру надання адміністративних послуг для вклеювання фотокартки до паспорта.

Детальніше: Вклеювання фотокартки до паспорта

Ладижинська міська рада оголошує конкурс на здійснення перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному режимі.

Конкурс відбудеться 11 грудня 2018 року в сесійній залі приміщення Ладижинської міської ради по вул. П. Кравчика – 4, о 10 годині.

Детальніше: Про оголошення конкурсу на здійснення перевезень на міських маршрутах

Увага! 3 листопада відкривається сезон полювання на парнокопитних та хутрових мисливських тварин!Увага! 3 листопада відкривається сезон полювання на парнокопитних та хутрових мисливських тварин!На Вінниччині 3 листопада відкривається сезон полювання на парнокопитних та хутрових мисливських тварин.

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до жителів області та мисливців, яких зареєстровано в області 28363 чоловіки: будьте обережні, на полюванні головне – збереження життя й здоров’я людей!

Детальніше: Увага! 3 листопада відкривається сезон полювання на парнокопитних та...

Відповідно до частини п’ятої статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 № 150 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», рішень виконавчого комітету Ладижинської міської ради міської ради   від 27.07.2018р. №258 «Про організацію проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку», № 332 від 18.09.2018 «Про затвердження конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя групи багатоквартирних будинків в м.Ладижин» виконавчий комітет Ладижинської місько міської ради повідомляє про проведення конкурсу з призначення управителя групи багатоквартирних будинків в місті Ладижин щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком.

Детальніше: Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя групи...

Вирубка лісівВирубка лісівА розмір шкоди нанесеної лісовому господарству за одне незаконно зрубане дерево - це вартість 9 кубометрів дров!

Одне з актуальних питань осінньо-зимового періоду - це опалення власних домівок. Для багатьох мешканців Вінниччини єдиним вирішенням цього питання є придбання дров. Це місцевий енергетичний ресурс, який поки що доступніший у ціні, ніж природній газ.

Детальніше: За незаконну порубку дерев - штраф, арешт і навіть ув’язнення!

Інформація про результати проведеного конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади м. Ладижин

Детальніше: Інформація про результати проведеного конкурсу на право оренди...

Детальніше: Відділ земельних ресурсів Ладижинської міської ради повідомляє про те, що...