Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС повідомляє споживачам про те, що Рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 168 від 26.04.2018 року «Про коригування тарифів на послуги централізованого постачання гарячої води» для ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» скориговано тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води:

  • за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання - 26,94 грн. за м3 (з ПДВ);
  • за умови відсутності рушникосушильників - 25,14 грн. за м3 (з ПДВ).

Застосування тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води для споживачів буде здійснюватися ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС з 01 червня 2018 року.

Адміністрація ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС

До уваги студентів м.Ладижин, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної форми навчання!

Детальніше: Інформація про надання гранту для студентів Вінницької області для сплати...

Національний банк України 14 березня 2018 року презентував для засобів масової інформації введення в обіг нових обігових монет національної валюти:

Детальніше: Про введення обігових монет України

Управлінням Державної казначейської служби України у м. Ладижині Вінницької області 

(м. Ладижин вул. Процишина, 45)

Детальніше: Вакансія посади державної служби категорії "В" спеціаліста  відділу...

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ДТЕК «ЗАХІДЕНЕРГО» здійснити коригування діючого тарифу на послугу централізованого постачання гарячої води

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу централізованого постачання гарячої:

Детальніше: Повідомлення про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ДТЕК «ЗАХІДЕНЕРГО» здійснити...

Рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 60 від 27.02.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів» ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» встановлено наступні тарифи:

Детальніше: ДТЕК Ладижинська ТЕС повідомляє споживачів про зміну тарифів 

Шановні жителі селища Губник!

Комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради надає послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових відходів для житлового фонду селища Губник. Тверді побутові відходи від житлових будинків вивозяться машинами нашого підприємства чотири рази в тиждень – понеділок, середа, четвер та п’ятниця.

Детальніше: Тариф на послуги із збирання, вивезення та захоронення твердих побутових...

Запрошуємо на тренінг!

Шановні жінки, дружини учасників АТО, запрошуємо Вас до участі в тренінгу на тему ««До і після». Пошук точок дотику», який відбудеться 10 березня 2018 року, об 12.00 год. в приміщенні МНВЦ «Спадщина» за адресою: вул. Наконечного, 23.

Детальніше: Тренінг на тему "До і після". Пошук точок дотику"

УВАГА, КОНКУРС!

З метою привернення уваги до проблем дітей та молоді з функціональними обмеженнями, знайомства широких кіл громадськості з різнобарвної палітрою творчості дітей та молоді з інвалідністю та сприяння їх творчому зростанню, Ладижинський міський центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді спільно з відділом у справах сім′ї та молоді оголошують міський конкурс творчості та талантів  для дітей та молоді  "Повір у себе".

Детальніше: Міський конкурс творчості та талантів для дітей та молоді "Повір у себе"

Шановні жителі багатоповерхівок житлового фонду міста Ладижин!

КП «Ладижинський ККП»  повідомляє, що на даний час діє тариф  на послуги із вивезення, зберігання та захоронення твердих побутових відходів з житлового фонду міста Ладижин в розмірі 92,24 грн.(з ПДВ) за один метр кубічний (рішення Виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 53 від 13 березня 2017 року), який не відшкодовує фактичних витрат комунального підприємства. Дана послуга є збитковою в зв’язку із тим, що заробітна плата зросла на 123,4 %, паливо – мастильні витрати зросли на 128,5 %., інші витрати зросли на 238,8 %.. В зв’язку із цим, комунальне підприємство планує зміну тарифу на послуги із збирання, збереження та захоронення твердих побутових відходів для житлового фонду міста в розмірі  131,15 грн. (з ПДВ) за 1м3.

Детальніше: Зміна тарифу на послуги із збирання, збереження та захоронення твердих...