Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

В місті поступово покращується інвестиційний клімат, створюються сприятливі умови для впровадження інвестицій та розвитку бізнес середовища.

Завдяки діяльності двох потужних інвесторів ПАТ«Миронівський хлібопродукт» та ПАТ «ДТЕК «Західенерго» в місті реалізовано багато суттєвих соціальних проектів.    Відбувається розвиток всіх сфер та міста в цілому. В І півріччя 2017р. промисловими підприємствами міста здійснювалися інвестиції у будівлі, інженерні споруди, машини, транспортні засоби, обладнання та інвентар а також інші матеріальні активи.

В місті діє Агенція місцевого економічного розвитку (АМЕР), яка розробляє програми  та проекти, направлені на поліпшення рівня життя громади міста. Сприяє впровадженню  актуальних програм та проектів, розвитку малого та середнього бізнесу, формуванню енергетичної політики. Плідно  співпрацює з органами місцевого самоврядування, інвесторами та підприємцями міста.

АМЕР спільно з компанією ПАТ «ДТЕК» Західенерго»  розроблено та затверджено стратегію соціального партнерства.

В місті реалізується Проект Проміс «Партнерство для розвитку міст», який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Уряду Канади. На даному етапі здійснюється розробка стратегії розвитку міста Ладижин. Після затвердження стратегії розвитку міста з`явиться можливість отримати кошти з фонду проекту «Проміс» на реалізацію самих важливих проектів. Ладижинською міською радою постійно вживаються заходи щодо залучення інвестицій, розвитку міста та покращення життя громади міста.