Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

P1000495

Громадське формування з охорони громадського порядку «Дружина» продовжує працювати у відповідності до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22 червня 2000 року № 1835 –III з відповідними змінами. Правовою основою діяльності формування з охорони громадського порядку і державного кордону є Конституція України, вище згаданий закон, інші закони України, акти Президента України і Кабінету Міністрів України, рішення органів місцевого самоврядування, також статутом формування.

Детальніше: Про роботу громадського формування з охорони громадського порядку «Дружина»

Громадське формування "Дружина"Громадське формування "Дружина"

Громадське формування «Дружина» створене рішенням загальних установчих зборів жителів м. Ладижин від 07 липня 2005 року.

З пропозицією про створення і фінансування громадського формування по охороні громадського порядку виступила Ладижинська міська рада. Формування набрало статусу юридичної особи 27липня 2005 року. Відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» були виготовлені нарукавні пов'язки з написом «ОХОРОНА ПОРЯДКУ» та зареєстровані і видані відповідні посвідчення члена громадського формування.

Формування має свій кутовий штамп і печать. Формування має щорічний затверджений начальником Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькій області та погоджений з старшим інспектором ГОГП Ладижинського МВ УМВС України у Вінницькі області, «Графік проведення спільних заходів по охороні громадського порядку на території обслуговування Ладижинського МВ ГУ УМВС України у Вінницькій області».

Відповідно до затвердженого плану проводяться спільні рейди - перевірки з структурними підрозділами міської ради, а саме відділом у справах дітей, відділом у справах сім'ї та молоді, міським центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді. В рейди залучаються представники навчальних закладів. Щорічно проводяться загальні збори членів формування. З першого дня роботи у формуванні ведеться книга рапортів, в якій викладається стислий зміст результатів рейдів по охороні громадського порядку, дата, час проведення, прізвища членів формування та працівників міліції. Рапорт підписується по закінченню чергування оперативним черговим Ладижинського міського відділу міліції.

Проводяться планові навчання членів громадського формування. До особового складу формування входять викладачі коледжу, це дає можливість проводити як охорону громадського порядку так і вести професійно - профілактично роз’яснювальну роботу серед молоді та населення міста про недопустимість здійснення правопорушень.

Члени формування беруть активну участь у забезпеченні громадського порядку під час проведення на території міста культурно-масових заходів, рейдів, комплексних та оперативно - профілактичних відпрацювань території з метою виявлення громадян без певного місця проживання, безпритульних дітей, неблагополучних сімей та місць скупчення молоді , що схильна до правопорушень. Спільно з працівниками міліції здійснюють перевірки власників вогнепальної зброї та перевіряють людей, які знаходяться під адміністративним наглядом.

Члени формування активно співпрацюють з усіма підрозділами Ладижинського міського відділу міліції, за що були неодноразово відмічені керівництвом.