Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Спеціально уповноваженими суб'єктами у сфері протидії корупції області направлено до суду 75 адміністративних протоколів та кримінальні справи по 49 злочинах за фактами корупційних правопорушень.
Кримінальні справи направлені до суду відносно:

  • 6 державних службовців;
  • 3 посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Адміністративні протоколи направлені до суду відносно:

  • 11 державних службовців;
  • 16 посадових осіб органів місцевого самоврядування.


Кримінальні справи порушено по 21 факту привласнення, розтрата та привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, 17 - одержання неправомірної вигоди та 4 – зловживання владою або службовим становищем.
Адміністративні протоколи складені по 23 фактах порушення вимог фінансового контролю та 30 – порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів.

Судами розглянуто:

  • кримінальні справи по 24 злочинах. До відповідальності притягнуто 8 державних службовців та 1 посадова особа органів місцевого самоврядування.
  • 65 адміністративних протоколів. По 57 - накладені стягнення у вигляді штрафу. До відповідальності притягнено 9 державних службовців та 17 посадових осіб місцевого самоврядування.


До відповідальності притягувались 5 посадових осіб місцевих органів виконавчої влади:1 квітня п.р. співробітниками УБОЗ УМВС України у Вінницькій області за не повідомлення безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів складено адміністративний протокол за ст. 172-7 КУпАП відносно начальника відділу освіти Чечельницької райдержадміністрації С.М.Роєнко.
25 червня Чечельницьким районним судом його було визнано винним і накладено штраф в сумі 850 грн. 24 липня Апеляційний суд Вінницької області залишив постанову Чечельницького районного суду без змін.
29 липня п.р. Роєко С.М. звільнено з посади.

7 квітня п.р. співробітниками УСБ України у Вінницькій області за не повідомлення безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів складено адміністративний протокол за ст. 172-7 КУпАП відносно начальника відділу культури та туризму Липовецької райдержадміністрації Г.О.Терлецького.
Постановою Апеляційного суду Вінницької області від 12 червня 2014 року провадження по справі про адміністративне правопорушення було закрито за відсутністю складу адміністративного правопорушення.15 травня п.р. співробітниками УСБ України у Вінницькій області за фактом входження до складу засновників та органу управління підприємства, що має на меті одержання прибутку складено адміністративний протокол за ст. 172-4 КУпАП стосовно спеціаліста управління агропромислового комплексу Ямпільської райдержадміністрації С.С.Бежнара.
30 травня п.р. Ямпільським районним судом визнав С.С.Бежнара винним у вчиненні корупційного правопорушення і наклав адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 1700 гривень.
10 червня п.р. С.С.Бежнара звільнено з посади.

13 серпня п.р. співробітниками прокуратури за фактом не повідомлення керівництва про виникнення конфлікту інтересів складено адміністративний протокол за ст. 172-2 КУпАП стосовно головного спеціаліста відділу культури і туризму Тульчинської райдержадміністрації С.В.Яніцької.
9 вересня п.р. Тульчинський районний суд визнав С.В.Яніцьку винною у вчиненні корупційного правопорушення і наклав адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 170 гривень.
12 вересня п.р. С.В.Яніцьку звільнено з посади.

17 жовтня п.р. до суду направлено кримінальну справу, порушену відносно начальника відділу освіти Немирівської райдержадміністрації Чорного М.І., який обвинувачується в скоєні кримінального злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Сектор з питань запобігання та виявлення
корупції апарату облдержадміністрації