Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

2014-2015 роки

Події Революції Гідності, бойові дії на сході України, які розпочались у 2014 році, призвели до тимчасового припинення відносин між містами Ладижин та Коло. Всі спроби міського голови Валерія Коломєйцева відновити взаємовідносні стосунки спочатку не мали успіху. Але наполеглева робота не пропала і на початку 2016 року співпраця між містами-побратимами була відновлена.

2016 рік

Як ладижинські діти в Польщі гостювали.

З 18 по 22 серпня цього року юні футболісти клубу «Авангард» мали нагоду взяти участь в Міжнародному футбольному турнірі «Міні Євро Коло 2016». Запрошення для наших дітей надіслав директор спортивної школи №1 м.Коло Лех Бжезински. Ладижинську делегацію представляли 12 дітей-футболістів та троє дорослих - начальник відділу у справах сім’ї та молоді міської ради Олена Кравченко, тренер футбольного клубу «Авангард» Олег Павлик та лікар Ірина Кіпер.

Організатори турніру для участі в змаганнях запрошували також команди Молдови, Білорусі та Німеччини. Нажаль, фінансові труднощі не дозволили деяким команди прибути на спортивне свято. Але не дивлячись на відсутність цих команд, турнір відбувся за участю польських та українських гравців. Разом із нашими футболістами до міста Коло приїхала вінницький футбольна команда обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Блохіна -Бєланова».

У Міжнародному футбольному турнірі взяло участь 10 команд, більшість з яких були польськими. Змагання проводились у двох вікових категоріях: 2003 рік народження та 2000-й. У першій групі змагалося 6 футбольних команд. Ладижинські наймолодші футболісти здобули 4 місце. Футболісти 2000-го року народження у запеклій боротьбі посіли третю сходинку. Поразки засмутили деяких дітей, але досвідчений тренер Олег Павлик зумів пояснити всі прорахунки і помилки юних гравців та налаштувати на подальші перемоги. Підняти настрій гостям допомогли і господарі заходу. Церемонія нагородження відбувалася за участю організаторів та спонсорів. Гарні призи та нагороди подарували святковий настрій всім учасникам свята. Приємною несподіванкою стало вручення подарунків синові загиблого учасника АТО Богдану Химичу, який є капітаном одної із ладижинських команд. Коли поляки довідались, що в складі ладижинської делегації є син загиблого воїна, це їх дуже вразило і зворушило. Пан Роман Рутковски та пані Катаріна Хамига, які на турнірі представляли Товариство Міжнародної співпраці «KOLOWROTEK» і одночасно були співорганізаторами, запропонували надалі допомагати родині загиблого воїна.

Організатори спортивного свята не тільки на високому рівні провели спортивний захід, але і надали своїм гостям якісні умови для проживання, відмінне харчування та цікаву культурну програму. Ладижинські дітлахи були у захваті від футбольних майданчиків та роздягалень, відвідування міського басейну, відпочинку на озері. Під час перебування в Коло ладижинська делегація побачила на чудовому озері змагання польських скутеристів. А на завершення цікавої подорожі були відвідування термального аквапарку в Унєюві. Три години юні футболісти мали можливість купатися у 8 закритих та відкритих басейнах, які займають півтори тисячі квадратних метрів водної поверхні і заповнені цілющою термальною водою.

Ладижинська делегація щиро дякує всім організаторам Міжнародного футбольного турніру «Міні Євро Коло 2016». Особливі слова вдячності директору школи №1 м.Коло пану Леху Бжезинськи, пану Роману Рутковски та пані Катаріні Хаміга.

2017 рік

Юні футболісти з міста Коло приїхали на футбольний пікнік в місто Ладижин.

З 22 по 27 червня 2017 року у місті Ладижин перебувала польська делегація до складу якої увійшов начальник організаційно-адміністративного відділу муніципальної ради м.Коло Артур Звержинськи, перекладач, чотирнадцять юних футболістів з команди «Олімпія» та два їхні тренери.

23 червня гостям міста запропонували надзвичайно насичену програму: вони познайомились з Ладижином та його підприємствами, покатались на конях та катері, побували у місті Вінниці, їм сподобались «рошенівські» фонтани. Польські представники делегації вперше відвідали Україну та були надзвичайно вражені краєвидами, приязністю місцевих мешканців та високою організацією турніру.

24-25 червня 2017 року польські гості на міському стадіоні «Авангард» взяли участь у футбольному пікніку та міжнародному футбольному турнірі. Разом з ними змагались ладижинський «Авангард», «Олімпія» (м.Коло), «Чорноморець» (М.Одеса), «Спорт» (м.Курахове, Донецька обл.), «Енергія» (м.Щастя, Луганська обл.), «Тірас» (м.Ямпіль), «Енергетик» (м.Доборотвір, Львівська обл.), «Енергетик» (м.Бурштин, Івано-Франківська обл.).

Юні польські футболісти та їхні тренери були у захваті від турніру, міста Ладижина, готелю, де вони проживали, та культурної програми.

Делегація з міста Коло на святкування Дня міста.

З 23 по 30 серпня 2017 року місто Ладижин відвідала делегація з міста-побратима Коло на чолі з заступником бургомістра міста Коло Артуром Звержинськи з нагоди святкування 777-ої річниці Ладижина та Дня незалежності України.

24 серпня 2017 року міський голова Валерій Коломєйцев разом із польськими гостями відвідали світлиці ладижинських майстрів народного мистецтва у Ладижинському дендропарку. Під час урочистого мітингу до вітального слова були запрошені міський голова В.Коломєйцев, народний депутат України М.Кучер та заступник бургомістра міста Коло А.Звержинськи. Польська делегація взяла участь у святкових заходах, які були заплановані протягом дня.

У наступні дні польським гостям була запропонована насичена культурна програма з виїздами в інші міста України.