Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

З 18 по 27 липня 2013 року делегація ладижинських дітей - переможців та призерів Всеукраїнських змагань з різних видів спорту, переможців та призерів міських та шкільних предметних олімпіад в кількості 25 осіб перебували на відпочинку в Польщі по запрошенню бургомістра Коло Мечіслава Дрожджевскі. Наші діти разом з дітьми м. Коло відпочивали в польських Татрах в містечку Бялка Татшанська біля курортного міста Закопане.

Детальніше: Юні ладижинці на відпочинку у Польщі

На стайніБургомістр м.Коло Мечислав ДрожджевськиПольська делегація в АМЕР

Десять років триває плідна співпраця між містами-побратимами Ладижин та  Коло (Польща). Щорічно відбувається обмін делегаціями, які представлені творчими колективами та спортсменами, обдарованою молоддю та представниками місцевого самоврядування.

В  рамках  спільної   Угоди  між  територіальними   громадами  міст-побратимів з 2 по 5 жовтня в нашому місті перебувала офіційна польська делегація на чолі з бургомістром м.Коло Мечиславом Дрожджевськи. До складу делегації також ввійшли: Беата Ваврзиняк – міський казначей, Маріола Маковська – начальник фінансового відділу, Мирослав Квирега – начальник відділу економічного розвитку.

За програмою перебування польські гості мали можливість обмінятися досвідом роботи з питань діяльності місцевого самоврядування, ознайомитися з діяльністю Агенціїї місцевого  економічного розвитку м.Ладижин.

Птахопереробний комплекс ТОВ Вінницької птахофабрикиЕкскурсія на виробництвіНа екскурсії

Незабутні враження залишилися у побратимів після екскурсії на філію «Переробного комплексу» ТОВ «Вінницької птахофабрики», а саме - масштаби сучасного  підприємства, обсяги виробництва курятини та організація технологічного процесу. Підрозділ громадської організації «Зелений патруль»  ознайомив польських гостей з організацією навчання юних ладижинців верхової їзди.

Польська делегація в національному дендрологічному парку Софіївка місто УманьВ дендрологічному паркуВ дендрологічному  парку