Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Польська делегація в національному дендрологічному парку Софіївка місто УманьПольська делегаціяВ палаці Айс-авеню

Не перший рік триває співпраця двох міст-побратимів Ладижин та Коло, яка з часом переросла в традицію щорічно приймати одному з міст делегацію з числа дітей, молоді та дорослих.14 липня 2012 року м.Ладижин гостинно приймав делегацію м.Коло (Польша) з числа молоді та дорослих (39 осіб).

Делегацію представляли два творчих колективи, а саме: ансамбль дитячої пісні будинку культури м. Коло та ансамбль гарцерської пісні «Вартаки».

Протягом 10 днів польські гості мали нагоду ознайомитися з краєвидами подільської землі під час катання на катері по Ладижинському водосховищу, відвідати м.Тульчин, де гості взяли участь у службі божій костьолу парафій Матері Божої Розарії, зустрілися з представниками Тульчинського товариства «Дім польський» (голова В.Бондарь) та представити на огляд жителів Тульчина свій концерт у історичному палаці графа Потоцького.

За програмою перебування польська делегація побувала в національному дендрологічному пару «Софіївка» м.Умань, музей-садибі М.І.Пирогова,на екскурсії на відомій кондитерській фабриці «Рошен», розважалися на ковзанах в палаці «Айс-авеню» та милувалися феєричним шоу фонтанів Рошен.Цікава розмова тривала серед молоді м.Ладижин та м.Коло під час «круглого столу» в міській бібліотеці.

Сучасну молодь обох країн турбують проблеми освіти, здоров’я, статевого життя, відбувся обмін щодо уподобань та особистих пріоритетів.Міський навчально-виробничий центр «Спадщина» здивував польську молодь різноплановістю та не аби якими талантами юних ладижан.

А товариська зустріч по футболу на міському пляжі подарувала хвилюючі моменти радощів. Радо приймали польські творчі колективи діти та молоді санаторію «Подільський Артек». За чудове виконання глядачі нагороджували польських артистів гучними оплесками.Заключним заходом візиту польських гостей був гала-концерт за участю ладижинських аматорів в ПКВС «Прометей». Жителів міста Ладижин вразив виступ творчих колективі міста-побратима. Кожна слідуюча пісня гостей віталася ладижинцями бурхливими оплесками.Літо 2012 року зробило Ладижин та Коло ще ближчими один до одного.

Ансамбль гарцерської пісні ВартакиАнсамбль дитячої пісні будинку культури м. КолоТовариська зустріч по футболу на міському пляжі