Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

З метою розвитку міжнародних відносин в галузі спорту, культури, туризму, сприяння дружніх стосунків між містами-побратимами Ладижин та Коло (Польща), на виконання спільної Угоди між територіальними громадами від 02.06.2008 р. з 14 по 27 липня 2011 року ладижинська делегація з числа дітей (34 особи) та дорослих (4 особи) перебувала на відпочинку в містечку Любятове на березі Балтійського моря.

За програмою перебування ладижинські діти побували на екскурсії в містах: Гдиня, Сопот, Гданськ, музеї динозаврів, взяли участь в благодійній акції з допомоги людям обмеженим фізичними можливостями, ознайомилися з дивовижними краєвидами півночі Польщі. Спільно із польськими харцерами юні ладижинці проживали в наметовому таборі, несли почесну варту біля прапора, брали активну участь в екологічних конкурсах, спортивних змаганнях, каталися на конях в школі верхової їзди.

Для забезпечення життєдіяльності польсько-українського табору ладижинські діти спільно із польськими чергували по харчоблоку: чистили картоплю, мили посуд, готували бутерброди.

Ознайомлення з законами і правилами харцерів викликало в українських дітей інтерес та бажання спільно виконувати завдання та доручення дорослих на благо інших людей. Перепоною не стала навіть відсутність в таборі перекладача. Мовний бар’єр діти здолали самостійно і без перешкод.

Адже польська та українська мови досить співзвучні. А саме головне – це те, що самими кращими дипломатами завжди залишаються діти. В них так багато спільного!