Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

В 2003 році проведена робота по налагодженню партнерських стосунків між містами Ладижин, Вінницької області та Коло, Республіка Польща. В травні 2003 року м. Ладижин прийняв офіційну делегацію на чолі з бургомістром міста Коло Республіка Польща для оформлення взаємовідносин. 23 травня 2003 року в місті Ладижин була підписана Угода між територіальними громадами міста Ладижин та міста - Коло Великопольського воєводства Республіка Польща.

В серпні 2004 року  місто Ладижин відвідала польська делегація дітей футбольного клубу «Олімпія» міста Коло.

В травні 2005 року на святкуванні Дня міста Коло та 85 річниці міського футбольного клубу «Олімпія» побували дві дитячі футбольні команди та танцювальний колектив «Коктейль» з міста Ладижин.

В травні 2006 року делегація з міста Ладижин на чолі з міським головою Коломєйцевим В.І. відвідала місто Коло в рамках співпраці територіальних громад. З нагоди Дня Незалежності України Ладижин приймав офіційну делегацію представників Конінського відділу польського Меліораційного товариства Велико- польського воєводства та товариства Великопольського центру освіти та курсів самоврядування.

В 2007 році з метою розвитку міжнародних відносин в галузі спорту, культури, мистецтва, сприяння дружніх стосунків між містами-побратимами Ладижин та Коло з 6 по 10 червня 2007 року в м.Коло перебувала делегація  дітей та дорослих (36 осіб для участі в святкових заходах з нагоди Дня міста Коло). Футбольна команда ладижинських дітей взяла участь у міжнародному футбольному турнірі, а дитячий танцювальний колектив «Акварель» представив мешканцям міста-побратима цікаву концертну програму. Поїздка ладижинських дітей була організована за кошти Ладижинської міської ради.

З 11 по 15 липня 2007 року в м.Ладижин перебувала офіційна польська делегація на чолі з бургомістром паном Мечиславом Дрожджевський. Польські гості ознайомились з інфраструктурою та краєвидами міста Ладижин та побували на міжнародному етнофестивалі «Шишори» (Немирівський район, село Воробіївка).

З 31 травня по 04 червня 2008 року - з метою підписання нової угоди про співпрацю між містами-побратимами  в м.Ладижин перебувала офіційна польська делегація м.Коло на чолі з бургомістром паном Мечиславом Дрожджевськи. (5 осіб).

2 червня 2008 року була підписана спільна угода між територіальними громадами м.Ладижин Вінницької області, Україна та м.Коло Великопольського воєводства Республіки Польща про партнерські стосунки та співпрацю терміном на 5 років.

З 2 по 13 липня 2008 року в м.Коло перебувала ладижинська делегація   дітей та дорослих всього 40 осіб (35 дітей та 5 дорослих) на запрошення  бургомістра пана Мечислава Дрожджевськи. Делегація перебувала в рамках виконання спільної угоди про співпрацю в галузі культури, спорту, туризму та молодіжних програм.

З 26 серпня по 1 вересня 2008 року на запрошення бургомістра пана Мечислава Дрожджевськи в м.Коло перебувала офіційна ладижинська делегація (5 осіб) на чолі з міським головою Валерієм Коломєйцевим.

З метою подальшого розвитку міжнародних взаємовідносин між містами-побратимами Ладижин та Коло, на виконання спільного Договору між територіальними громадами від 02.06.2008 р. з 1 по 11 серпня 2010 р. в м. Ладижин перебувала польська делегація у складі 41 особи з числа дітей та дорослих (34 дитини та 7 дорослих).

Протягом терміну перебування польські гості:

  • побували на екскурсії в Національному дендрологічному парку «Софіївка» Національної академії наук України м.Умань, ознайомилися із спадщиною польського поміщика Потоцького, придбали українські сувеніри;
  • ознайомилися із Національним музеєм-садибою М.І.Пирогова, відвідали Крижаний комплекс «Айс авеню», аквапарк «Маяк», м.Вінниці. Під час екскурсії по вул.Соборна придбали українські сувеніри, зробити пам'ятні фотознімки;
  • взяли участь в туристичному поході до «Ладижинської Швейцарії». Директор ДЮСШ № 2 Брушніцький Сергій провів ввідний інструктаж, забезпечив тренувальну трасу для скелелазіння, організував для гостей спортивні ігри та змагання. Всі учасники смакували обідом із польової кухні та милувалися краєвидами Поділля;
  • спільно із ладижинською молоддю провели вечір відпочинку в БК «Лада». Представники польської молоді активно брали участь в конкурсах та розвагах, співали українські пісні, танцювали під час дискотеки. Організатори заходу вручили гостям на згадку подарунки;
  • відвідали м.Тульчин, взяли участь у недільній службі Тульчинського католицького храму, поспілкувалися з прихожанами та ксьондзом;
  • провели спільно із Ладижинською молоддю семінар-тренінг «Два погляди - одна мета». Під час зустрічі молодь обох держав обговорила питання освіти як в Україні так і в Польщі, підняли питання перспективи здобуття майбутньої освіти, форми організації та проведення молодіжного досугу.

За час  перебування польської делегації в м.Ладижин гості мали  можливість ознайомитися з краєвидами Ладижинського водосховища під час катання на катері, відпочити на міському пляжі, оглянути місто.