Вулиця П.Кравчика
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Кабінет Міністрів затвердив Порядок виплати грошової компенсації вартості проїзду учасників антитерористичної операції до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації та назад. Цим Порядком визначено категорії громадян з числа учасників АТО, яким будуть відшкодовуватись витрати з оплати проїзду до реабілітаційних установ. Крім того, особи, які супроводжують інваліда війни I групи, також будуть отримувати зазначену компенсацію. 

Також     передбачено,    що     виплата     грошової    компенсації   вартості проїзду до реабілітаційних  установ та назад  виплачуватиметься органами  соціального захисту населення   учасникам   АТО  у   разі користування    ними міжміським транспортом   (залізничним    та автомобільним загального користування).  Виплата зазначених коштів буде здійснюватись через установи банку та Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта". 

Детальніше: Інформація про психологічну реабілітацію учасників антитерористичної...

Для отримання реабілітаційних послуг в реабілітаційних установахучасник антитерористичної операції або його законний представник звертається до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації та заповнює заяву.

До заяви додається:

 • копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
 • копія документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

 (Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Орган соціального захисту населення:

 • реєструє зазначені вище документи;
 • видає учаснику антитерористичної операції  направлення на психологічну реабілітацію до реабілітаційної установи.

Детальніше: Інформація про психологічну реабілітацію  учасників антитерористичної...

ТОВ «АГРО-УЧ» пропонує послуги по здійсненню заходів із соціальної та професійної  адаптації учасників антитерористичної операції

ТОВ «АГРО-УЧпропонує пройти підготовку за наступними напрямами:

 1. Іноземні мови;
 2. Комп’ютерна підготовка;
 3. Основи бізнесу;
 4. Бізнеспланування;
 5. Обліковець;
 6. Автоматизація бухгалтерського обліку (1С Бухгалтерія);
 7. Діловодство;
 8. Психологія;
 9. Соціальна робота.

Навчальні групи складаються з 5-6 чоловік, термін навчання 2-3 місяці.

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції, яким встановлено статус учасника бойових дій або інваліда війни.

Детальніше: Інформація про забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників...

Управління праці та соціального захисту населення інформує про проведення відбору навчальних закладів для організації професійної перепідготовки учасників антитерористичної операції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Детальніше: Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників...

Управління праці та соціального захисту населення інформує, щовідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 року № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників  антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)» буде здійснюватися набір на навчання на 2016 рік в Гайсинську автомобільну школу на категорії «D»,  «CE»,  «C».

Детальніше: Інформація про соціальну та професійну адаптацію учасників...

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій та інваліда війни відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 1 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Детальніше: Інформація про забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників...

Управління праці та соціального захисту населення інформує, що за результатами конкурсних торгів на закупівлю за державні кошти послуг з психологічної реабілітації учасників АТО, Державною  службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції визначено 2 переможця (реабілітаційні установи) - ДП ”Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця” та ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”.

Детальніше: Інформація про направлення учасників антитерористичної операції  на...