Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

до проекту рішення Ладижинської міської ради «Про  встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових субєктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений нічний час доби з 23 00 до 8 00 на території населених пунктів Ладижинської міської ради».

Торгівля алкогольними, слабоалкогольними напоями та пива на даний момент у населених пунктах Ладижинської міської ради здійснюється цілодобово переважно у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, що становить загрозу здоров’ю населення, загостренню соціальних, правових, екологічних та економічних наслідків від алкоголізму, а отже може нанести суттєву шкоду всім віковим групам населення Ладижинської територіальної громади.  Проблема алкоголізму у місті Ладижині, с. Лукашівка та в сел.. Губник на даний час залишається актуальною та набуває все більш небезпечних для суспільства форм та проявів.

Порядок реалізації алкогольних напоїв на сьогодняшній день в Україні регламентується законами України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного) алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», Правилами роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» до делегованих повноважень виконавчих органів місцевого самоврядування належить встановлення зручних для населення режимів роботи за погодженням з власниками розташованих на відповідній території підприємств та організацій сфери послуг незалежно від форм власності. З метою впровадження державної політики щодо попередження вживання серед дорослого населення, підлітків і молоді алкогольних напоїв назріла нагальна необхідність нормативного врегулювання цього питання.

За своїми ознаками цей проект рішення Ладижинської міської ради належить до регуляторних актів, оскільки регулює адміністративні та господарські відносини між суб’єктами господарювання, Ладижинською територіальною громадою та міською радою.

Детальніше: Про  встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного)...

№ п/п

Назва регуляторного акту

Дата введення регуляторного акту

Виконавець
1. Про розміри ставок послуг по ринку «Ладижинський міський ринок»

I квартал 2018р.

Комунальне підприємство «Ладижинський міський ринок»
2. Внесення змін до рішення 14 сесії 6 скликання від 24.05.2012 року № 447 «Про затвердження Положення про внесок забудовників об’єктів містобудування у розвиток інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів на території Ладижинської міської ради»

I квартал 2018р.

Відділ містобудування та архітектури
3. Розробка та затвердження у новій редакції «Порядку видачі погодження на розміщення та експлуатацію із узгодженням режиму роботи об’єктів благоустрою Ладижинської міської ради: об’єктів торгівлі, об’єктів громадського харчування, об’єктів сфери послуг,об’єктів розваг,об’єктів для проведення культурно-масових заходів»

II півріччя 2018р.

Відділ з питань захисту прав споживачів та торгівлі Ладижинської міської ради

4. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках у місті Ладижин»

II півріччя 2018р.

Відділ з питань захисту прав споживачів та торгівлі Ладижинської міської ради

5. Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Ладижин. II- III квартал 2018р. Відділ житлово-комунального господарства

Детальніше: «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за...