Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Зміни у роботі лікарів поліклініки Ладижинської міської лікарні та сімейних лікарів Ладижинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги призвели до деяких непорозумінь із пацієнтами. Аби таких ситуацій не виникало, знайомимо вас із порядком надання медичної допомоги у нашому місті.

При виникненні стану здоров’я, що загрожує життю, необхідно звернутись до служби екстреної медичної допомоги за номером 103.

Диспетчер, який територіально знаходиться у Вінниці, після деталізації інформації про стан хворого, прийме рішення про рівень терміновості випадку.

Надалі можливі два варіанти. Перший - до хворого направляється бригада екстреної медичної допомоги, що має прибути згідно з нормативом по місту до 10 хвилин, у сільській місцевості - до 20 хвилин із можливою подальшою госпіталізацією до відділення екстреної медичної допомоги (приймального) Ладижинської міської лікарні.

Другий - направляється автомобіль невідкладної допомоги з сімейним лікарем (згідно з графіком чергувань: у будні дні - з 8:00 до 16:00), що має прибути згідно з нормативом протягом години з можливою подальшою госпіталізацією до Ладижинської міської лікарні самостійно чи, в разі необхідності, автомобілем екстреної медичної допомоги. Рішення приймає сімейний лікар на місці біля хворого.

У випадку отримання травми, виникненні раптового захворювання чи при загостренні хронічного, ви можете самостійно звернутись до відділення екстреної медичної допомоги (приймального) Ладижинської міської лікарні. Там вам проведуть огляд. Після цього необхідну допомогу надасть відповідний спеціаліст (в будні з 9:00 до 16:00) або черговий лікар в неробочий час.

У разі необхідності буде запропонована госпіталізація до профільного відділення.

Або ж вам запропонують звернутись до сімейного лікаря для амбулаторного лікування. Також можливий варіант лікування в умовах денного стаціонару.

Якщо під час вашого візиту до сімейного лікаря виявлено стан, який потребує негайної консультації вузького спеціаліста або лікування в умовах стаціонару, сімейний лікар направить вас до відділення екстреної медичної допомоги (приймального) Ладижинської міської лікарні, куди і буде викликано відповідного спеціаліста.

У зв’язку з тим, що при наданні допомоги лікарями: офтальмологом, оториноларингологом (ЛОР) та при проведенні рентгенологічного обстеження необхідне спеціальне обладнання, то сімейний лікар в ургентних випадках направлятиме до відповідних кабінетів напряму. Проте, для виключення зловживань, ведеться жорсткий контроль таких направлень.

Якщо під час візиту до сімейного лікаря виявлено стан, який не потребує негайної консультації вузького спеціаліста і передбачає плановий візит, то з таким направленням необхідно звернутись до реєстратури міської лікарні, де вам запропонують на вибір день і час, коли ви зможете потрапити на прийом.

Просимо ставитись із розумінням до такого порядку, оскільки населення нашого міста наразі складає майже 24 тисячі, а, наприклад, лікар-офтальмолог в даний час працює лише один.