Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

27 липня відбулося чергове засідання виконкому, на якому розглянули більше сорока питань. Про основні з них - у короткому огляді.

Тарифи встановлено

Заступник міського голови О.Олійник проінформував членів виконкому про необхідність встановлення тарифу на послуги централізованого водопостачання з артезіанської свердловини з підвідними водогонами по вулицях Механізаторів, Братів Петрунів, Слобода, Коцюбинського, Сонячна, Лесі Українки, Солов’їна.

Адже з часу затвердження останнього тарифу значно зросла зарплата, вартість електроенергії, хлорування, які також впливають на його економічне обгрунтування.

Члени виконкому дали згоду на встановлення тарифу у розмірі 9,47 грн. за 1 м3 (із ПДВ).

Тариф набере чинності з першого вересня.

Малозабезпечені ладижинці можуть не хвилюватися стосовно подорожчання води. Адже УПтСЗН призначатиме субсидії згідно із затвердженим тарифом.

Дорогу відремонтують

Члени виконкому затвердили проектно-кошторисну документацію з капремонту дорожнього покриття по вул.Наконечного (від вул.Процишина до вул. Промислова).

Загальна вартість будівництва - 13 млн. 360 тис. 901 грн.

Скульптури - в парк

Директор «Ладижинського гаю» Ю.Панкратьєв розповів присутнім про намір встановити у дендропарку скульптури казкових героїв.

Вони антивандальні, тобто зроблені з піщаника, який не так легко розбити, та мають гарний естетичний вигляд.

Більше десяти скульптур мають розмістити біля дитячого грального майданчика за наявності коштів у міському бюджеті.

Домоуправителям бути?

Члени виконкому розглянули питання про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Було вирішено виступити в якості організатора конкурсу з призначення управителя щодо будинків, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, та здійснити організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу в установленому законодавством порядку.

Створити конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Затвердити Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку.

Конкурсній комісії з призначення управителя багатоквартирного будинку:

- разом з відділом ЖКГ Ладижинської міської ради сформувати об’єкти конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку та визначити технічні характеристики багатоквартирних будинків;

- розробити конкурсну документацію для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку та подати її на затвердження виконавчому комітету Ладижинської міської ради;

- установити, що до моменту укладення з переможцями конкурсу договорів про надання послуги з управління багатоквартирним будинком, послуги з утримання таких будинків і споруд та прибудинкових територій продовжує надавати виконавець послуг, який надавав відповідні послуги до проведення визначеного цим рішенням конкурсу;

- установити, що у випадку коли на дату проведення конкурсу співвласниками обрано управителя будинку чи створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, дане рішення на такі будинки не розповсюджується.

Також члени виконкому:

*внесли зміни до міського бюджету на 2018 рік;

*затвердили фінансовий план, тимчасову структуру та штатний розпис КП «Ладижинський МЦПМСД»;

*внесли зміни до тимчасової структури та штатного розпису КП «Ладижинська міська лікарня»;

*погодили перепланування та переобладнання кімнат у буд. № 8/ІІ;

*надали дозвіл на видалення сухостійних дерев по вулицях Кравчика, Будівельників, Прибережній, Докучаєва тощо.