Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Нещодавно ладижанка висловила своє обурення у соцмережі тим, що у лікарні пацієнтам дають манку, зварену на воді. На захист якості харчування стали містяни. У коментарях вони писали, що у стаціонарі ладижинської міської лікарні годують чи не найкраще в Україні, адже постійно дають м’ясо, масло, сік.

Детальніше: Перше, друге і узвар:   як харчують у лікарні?

Для українця вишиванка - не просто одяг. Це щось дуже особливе: близьке, рідне, святе. Вишивка - як символ, який зберігає ідентичність, розуміння себе. Це наша історія: міфологія, релігія, давнє мистецтво наших предків, душа народу. Та більше того, у вишивці зашифровано наш генетичний код.

Детальніше: «Вишиваю долю на білому полотні…»

Із 1 травня набули чинності зміни до закону

«Про житлово-комунальні послуги», які принесли для населення багато нововведень. Так, ми вже розповідали про те, що за несвоєчасну оплату комунальних послуг споживачам нараховуватимуться пені, а постачальникам послуг зможуть «відключати» абонентів.

Детальніше: Заборона на бойлери і котли?

Вже втретє у Ладижині відбувся футбольний турнір імені загиблих героїв АТО, наших земляків Сергія Майбороди та Віталія Химича.

3-го травня на новому штучному футбольному майданчику (офіційне відкриття якого, до речі, вирішили поєднати із турніром) у поєдинку зустрілися шість юнацьких команд - із Бершаді, Тульчина, Липовця, Тростянця та дві ладижинські.

Детальніше: Футбольні перемоги - героям АТО

Традиційно напередодні 9 Травня на міських білбордах розміщують фото наших ветеранів, учасників бойових дій у Другій світовій. На превеликий жаль, з кожним роком цих героїв стає все менше і менше...

Детальніше: «Я - солдат, і цим все сказано!»

Дорога від Гайсина до Умані багато років поспіль викликає, м’яко кажучи, нарікання водіїв. А точніше сказати, в тому напрямку без міцного слівця не проїдеш. Але емоції - це одне, а гірше те, що рухатися там із кожним роком стає все небезпечніше.

Детальніше: Обережно! Бездоріжжя! Міський голова Ладижина попереджає

Останні кілька років із закінченням опалювального сезону починається «сезон» перерахунку субсидій. У цьому році він матиме свої особливості.

Зокрема, при призначенні субсидій громадян будуть перевіряти, чи немає у них боргів з оплати комуналки.

Детальніше: Літні субсидії: зміни в нарахуванні  і кому можуть відмовити?

Помічники лікарів, так називають акушерок у пологових будинках, уже більше двох десятиріч поспіль відзначають своє професійне свято - Всесвітній день акушерки - 5 травня.

Ідею свята запропонувала Міжнародна асоціація акушерок у 1987 році. Статус офіційного свята цей день отримав лише у 1992 році.

Детальніше: Коли лежить все людство у акушерки на руках!

У вас є дитина від двох до вісімнадцяти років, і ви помітили проблеми у її розвитку?

Тоді вам на допомогу прийдуть спеціалісти КП «Інклюзивно-ресурсний центр», який знаходиться у приміщенні дитячого садка «Берізка».

Детальніше: У Ладижині запрацював інклюзивно-ресурсний центр, де надають допомогу...

8-9 квітня у Кракові пройшов V Європейський конгрес місцевого самоврядування, який є платформою для обміну думками та місцем зустрічі лідерів самоврядування й регіональних еліт із представниками державного   управління, неурядових організацій та бізнесу.

Детальніше: Самоврядування - разом у майбутнє! Краків вп’яте приймав найважливіших...

У травні розпочнеться заміна «чорнобильських» посвідчень для ладижинців, які мають 1-у категорію постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Детальніше про це розповіла начальник відділу з питань соціального захисту населення, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, УПТСЗН Ладижинської міської ради Вікторія Геращенко:

Детальніше: «Чорнобильські» посвідчення замінять