Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ладижинської міської ради. На ньому було розглянуто чимало питань, пов’язаних із життєдіяльністю міста. Про деякі з них - у короткому огляді.

Детальніше: Про міські перевезення, вивезення сміття  та управителя багатоповерхівок

До завершення добігає непростий 2018-й рік. Було зроблено багато справ, пережито немало радісних і складних моментів.

Саме 2018-й став роком переламу у медицині - почалася реформа. На першому етапі ладижинці обрали сімейних лікарів і навчилися з ними тримати зв’язок. Також швидка допомога реформована в екстренку. Взагалі, реформа медицини стала для містян цьогоріч темою №1.

Детальніше: Міський голова про те, що турбує владу та громаду

Проблема бродячих собак у місті не зникала ніколи. Якщо раніше безпритульних тварин відстрілювали, то після заборони контролювати їхню чисельність у такий спосіб, питання зависло.

Детальніше: У Ладижині собак стерилізують волонтери за бюджетні кошти

Швидше до аптеки!

У середині листопада ми писали про те, що гроші, виділені на реалізацію програми «Доступні ліки», закінчилися.

Детальніше: Потрібні "доступні ліки"?

112233

Минулої суботи Україна знову вшановувала мільйони жертв Голодомору.

Цього дня, о 16-й годині, наші співвітчизники запалили тисячі свічок у своїх вікнах на знак пам’яті та скорботи по невинно загублених душах.

Скільки людей загинуло від голодомору 1932-1933 років, сказати важко, адже влада СРСР знищувала сліди своєї жорстокої політики проти українців. Архівні дані про жертви були або знищені, або сфальсифіковані. Загиблим у результаті голоду масово приписували смерть від серцевих хвороб або інших, не пов’язаних із виснаженням організму. Гинули цілі сім’ї, які на той час в основному були багатодітними.

Детальніше: Поки горять свічі...

Народний аматорський фольклорний колектив «Родичі»Народний аматорський фольклорний колектив «Родичі»Привітання від міського голови В. КоломєйцеваПривітання від міського голови В. Коломєйцева

Голосисті, веселі, запальні, завзяті, об’єднані піснею, гумором і роками - такі постали перед ладижинцями та гостями міста члени народного аматорського фольклорного колективу «Родичі».

Детальніше: Про все розкаже мудра пісня, без неї, часом, серцю тісно... (Лідія Горошко)

Як відомо, адвокатські послуги та юридичні консультації - доволі дороге задоволення.

Але є спосіб отримати ці послуги безкоштовно.

Детальніше: Економимо на адвокатові

8 листопада відбулася чергова сесія Ладижинської міської ради. Цього дня 22 депутата зібралися у сесійній залі, аби прийняти рішення з 30 питань, важливих для життя міста та його громади.

Детальніше: Депутати виділили гроші на стерилізацію собак

Незважаючи на тепло за вікном, осінь бере своє. Вже незабаром нас накриють холодні дощі та приморозки. А з ними прийде сезон захворюваності на ГРЗ, ГРВІ та грип.

Детальніше: Грип на порозі: ладижинські медики замовили швидкі тести для виявлення...

Дозвілля для «заучок» змінилося на спосіб життяДозвілля для «заучок» змінилося на спосіб життяТорговий центр на місці бібліотеки, ресторан замість книгарні... Це, на жаль, наша специфічна реальність, яка викликає щирий подив у іноземців і обурення у тих, хто поважає книгу, читання, літературу. Соціологи б’ють на сполох - сьогодні середньостатистичний українець читає 7, максимум 10 книг на рік. Це один із найнижчих показників у Європі. Чим можна зарадити в цій ситуації? Чи здатна бібліотека повернути інтерес до книги і до читання? За даними Української бібліотечної асоціації, більш-менш регулярно читає лише третина українців.

Детальніше: Дозвілля для «заучок» змінилося на спосіб життя