Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

BON VOYAGE!BON VOYAGE!Дванадцять днів у липні студенти та викладачі Ладижинського коледжу ВНАУ гостювали за програмою обміну досвідом у приватному французькому ліцеї Рессен, муніципалітет Нанда (фр. Nandax), у регіоні Рона-Альпи, департамент Луара.

Детальніше: BON VOYAGE!

Із 1 вересня першокласники навчатимуться в новій українській школі - за новими методиками, в класах, які будуть облаштовані по-новому. А вчитися вони будуть не тільки письму і рахунку, але і компетентностям і навичкам. Із нового навчального року стартує наймасштабніша за час незалежності України реформа середньої освіти, яка змінює базові установки школи. До цієї події представники сфери освіти готувалися кілька років і зіткнулися з безліччю проблем - це, серед інших, і необхідність перепідготовки вчителів, і небажання відходити від радянських традицій школи, і хронічне недофінансування освітньої галузі.

Детальніше: Що чекає на вчителів та учнів у новому начальному році?

Стоматолога бояться всі, якщо точніше - майже всі. Навіть якщо врахувати, що сучасні медичні препарати здатні значно притупити больові відчуття, боязнь перед процедурами все одно не зменшується. Саме тому багато пацієнтів, потрапивши одного разу у крісло стоматолога, турбуються, щоб не сісти у нього знову найближчим часом. Вони цікавляться гарантіями, які можуть отримати на певну стоматологічну послугу (пломба, протез, коронка, брекети або вініри). Де ж межа обіцянок від лікарів і медичними можливостями?

Детальніше: Гарантія на зуби

А ваша дитина працює?А ваша дитина працює?В Україні намагаються заробити тисячі дітей. І тоді, коли багато їхніх однолітків безцільно проводять час за іграми у комп’ютерах та смартфонах, вони готують каву, ремонтують телефони, купляють в Китаї по-Інтернету речі і перепродують їх друзям та знайомим.

Детальніше: А ваша дитина працює?

ШаурмаШаурмаНе вщухає скандал навколо отруєння шаурмою у Києві. Наразі відомо про майже сотню людей, які відчули себе погано після того, як перекусили на вулиці. У деяких потерпілих ситуація зі здоров’ям вкрай важка. Кажуть, це отруєння в столиці стало наймасовішим за останні 10 років.

Детальніше: Операція "Шаурма по-ладижинськи"

День працівників ветеринарної медицини в Україні відзначається у другу неділю серпня. Цьогоріч він припадає на 12-е число. Це свято приурочено усім працівникам, які так чи інакше причетні до лікування тварин - від лікарів до прибиральників приміщення ветлікарні.

Детальніше: Не професія, а дар - слався ти, ветеринар!

Проблема із забезпеченням хлором, яка була на слуху останніх декілька тижнів, змусила ладижинців замислитися над альтернативними джерелами водопостачання.

Детальніше: І води напитися, і не отруїтися

У серпні в Ладижині гостинно відкрив свої двері для пацієнтів за адресою: вул.Кравчика, 17а (другий поверх магазину «Енергетик», вхід праворуч) медичний заклад «Центр здоров’я».

Детальніше: Якісні аналізи - запорука правильного лікування

Зазвичай в літню пору число людей, які шукають роботу, зменшується. Одні виїжджають за кордон, інші йдуть на тимчасовий підробіток. Яка ситуація на ринку праці нашого міста, чи дадуть субсидію безробітним, цікавилися ми у директора Ладижинського міського центру зайнятості Марії Колотило.

Детальніше: Які вакансії пропонують безробітним?