Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Виконавчі органи ради

Останнім часом багато ладижинців зверталися до Ладижинського бюро правової допомоги з рішеннями суду про зобов’язання управління Пенсійного фонду України здійснити перерахунок для підвищення до пенсії.

Детальніше: "Чорнобильські" можна успадкувати

«Завбачити інфаркт міокарда - означає стежити за наявністю у судинах серця атеросклеротичних бляшок.

Золотим стандартом діагностики у цьому випадку є коронарографія - безболісна операція, що дозволяє швидко і точно дослідити прохідність коронарних артерій. У 2018-му 650 таких втручань для вінничан профінансував Світовий Банк».

Детальніше: Продіагностувати серце безкоштовно. Таке можливо

Хто зможе пройти діагностику без грошей?

Міністерство охорони здоров’я обіцяє в 2019 році безкоштовну діагностику для пацієнтів. Її повинні ввести в рамках медичної реформи.

Детальніше: У наступному році обіцяють безкоштовний рентген та УЗД 

Як кажуть у народі, курчат восени рахують. Осінь у розпалі, більшу частину року вже прожито, тож час дізнатися, яка ситуація наразі з виконанням міського бюджету, чи вистачає коштів на основні витрати, на фінансування шкіл, садків, лікарні, закладів культури та спорту… Тобто соціальної сфери міста.

Детальніше: Соціальна сфера міста завжди є пріоритетом

Оборона, за якою стежили мільйони, смуга землі, в яку вгризлися сотні бійців, кільканадцять потужних атак ворога, герої, які ніколи не повернуться додому, легенда про «кіборгів» - такою українці запам’ятають оборону Донецького аеропорту (ДАП). Такою вона ввійде в історію...

Детальніше: За водія, за старшину, і за комбата...

Завдяки наполегливій праці ладижинських тренерів, спортсменів та всіх фахівців галузі в 2018 році місто зустріло День фізичної культури і спорту із вагомими здобутками.

Детальніше: Нам є чим пишатися!

Нещодавно в інтерв’ю з директором Ладижинської міської  філії Віницької обласної служби зайнятості М. Колотило прозвучала інформація про можливість працевлаштування в Ізраїлі.

Ладижинці зацікавилися цією можливістю. Тому ми попросили працівників служби надати більш розгорнуту інформацію.

Детальніше: На роботу до Ізраїлю через центр зайнятості?

ШаурмаШаурмаЛіто-2018 відзначилося чередою харчових отруєнь. А точніше у Києві зафіксоване наймасштабніший спалах кишкової інфекції за десять років. Люди купували шаурму, а потім у важкому стані з температурою під 40, різким болем у животі та блювотою злягали до інфекційних відділень. Від неякісної вуличної їжі у столиці постраждало більше сотні любителів фаст-фуду.

Детальніше: Перевірка виявила численні порушення у кіосках, які торгують вуличною їжею

Відшуміло, відгуркотіло, відхлюпалося літо. Не встигли хлопчаки з дівчатками озирнутися, як прийшов час складати наплічники та збиратися до школи.

Детальніше: Перші учні Нової української школи

Те, що наша освіта, в порівнянні з іншими освітніми системами світу, м’яко кажучи, кульгає, - давно не секрет. І за всі 27 років незалежності України дуже багато було розмов про необхідність реформувати школу, але до справи так і не дійшли. Маленька перемога, безумовно, - це впровадження сучасної системи тестування знань, ЗНО. Але вона стосується тільки результатів навчання, а не самого процесу. А з нового навчального року нарешті реформування школи перейшло на практичний рівень: 1 вересня в усіх українських школах впроваджено ключовий проект реформи Нову українську школу (НУШ).

Детальніше: Чому і як навчатимуть дітей дванадцять років