Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Відповідно до вимог «Порядку розроблення, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», повідомляємо, що з 05.10 2018 року на сайті ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС оприлюднені проекти Інвестиційних програм ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2019 рік у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.

Детальніше: Проекти Інвестиційних програм ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2019 рік у сферах...

123

В місті Ладижин активно проводяться роботи з утеплення житлового фонду. Станом на 13.09.2018 року проведено капітальний ремонт з утеплення 47 будинків, що становить 39% від загального об’єму багатоквартирних будинків комунальної форми власності. Крім того, проведено капітальний ремонт покрівлі на 21 будинку. На проведення цих робіт у період 2012-2018рр. з міського бюджету було направлено близько 58 млн. грн.

Детальніше: Ремонт житлового фонду м. Ладижин

ОсвітленняЗавдяки зусиллям Ладижинської міської ради, а також спонсорській підтримці ДТЕК та ТОВ «Вінницька птахофабрика», що посприяли у реалізації енергозберігаючого проекту по модернізації вуличного освітлення, на початку 2018 року було проведено заміну люмінісцетних світильників на світлодіодні у кількості більше 1100 одиниць, що значно підвищило рівень освітлення вулиць та місць загального користування у м.Ладижині та дозволило заощадити витрати на електроенергію. Нам пощасливилось жити у такому перспективному та розвиваючому місті, адже багато великих міст України лише мріють про такий добробут та процвітання на їх вулицях, а для жителів міста Ладижин – це реальність.

12345

В місті Ладижин активно проходить ремонт дощової каналізацій в районі будинків 34, 35, 36 по вулиці Будівельників. Планується встановлення близько 30 метрів пластикових труб Д-300, заміна пошкоджених плит перекриття, улаштування прийомників дощової води, очистка лотків, ремонт прилеглих пішохідних доріжок. Роботи проводяться рамках виконання заходів з захисту від підтоплення і затоплення, направлених на запобігання розвитку небезпечних геологічних процесів в м.Ладижині.

Влаштування водонапірної башти №2Насосна з обладненням (манометри, лічильник) над свердловиною №2Свердловина №2Щит керування ЩМП-2 біля свердловини №2

1. Продовжується  виконання будівельних робіт підрядною організацією по  будівництву трьох артезіанських свердловин та водонапірних башт з підвідними напірними водогоном по вул. Будьонного, провулок Шевченка, Першотравнева в с. Лукашівка. Оплатили аванс для придбання будівельних матеріалів підрядній організації в сумі 1мільйон 149 тис. 185 грн. На даний час вириті 3 артсвердловини (глибиною до 100м,  дебетом 3м3/год.), улаштовані 2 фундаменти під 2 башти, на будівельні майданчики завозяться  будівельні матеріали (зб. ж/б кільця, привезли 2 башти, труби), виконано роботи по фарбуванню з середини та зовні  башти №2, №3.

Детальніше: Роботи з будівництва на 2018 рік

Капремонт адмінбудівлі (поліції)Центральний вхід

123

12345

1. Продовжується виконання робіт підрядною організацією із капітального ремонту - утеплення фасаду адміністративної будівлі Ладижинської міської ради по вул. П.Кравчика, 4 в м. Ладижин – з проведенням ресурсозберігаючих заходів (загальна площа утеплення фасадів – 1058,2м2), а саме: утеплення фасаду плитами із пінополістиролу (товщ. 100мм) з облаштуванням протипожежних поясів мінераловатними плитами (товщ.100мм, ширин.200мм) між поверхами та навколо віконних та дверних прорізей з опорядженням декоративним розчином за технологією «CERESIT». Для отримання будівельних матеріалів підрядній організації виплачено аванс в сумі  - 398,5тис. грн.

Детальніше: Розвиток інфраструктури міста

P3120025

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років проводиться комплексна підготовка будинків комунальної форми власності з видачею паспортів готовності.

Детальніше: Підготовка до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років

До уваги громади м. Ладижин.

Відповідно до вимог «Порядку розроблення, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах централізованого водопостачання та водовідведення», повідомляємо, що з 12 грудня 2017 року на сайті міської ради оприлюднений проект Інвестиційної програми ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2018 рік у сферах централізованого водопостачання та водовідведення.

Пропозиції та зауваження до проекту Інвестиційної програми необхідно подавати до 26.12.2017р. на ел. адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефонами: (04343) 65-3-65, (050) 434-96-60. Контактна особа – начальник виробничо-технічного відділу ЛаТЕС Спеней О.І.

Детальніше: Проект Інвестиційної програми ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2018 рік у сферах...