Вулиця П.Кравчика
Вбиральня по вул. Будівельників
Вбиральня по вул. Процишина
Вулиця Будівельників
Дендрологічний парк
Дендрологічний парк

Навігаційна стежка

Виконавчі органи ради

Для зручності, комфорту та безпеки всіх учасників дорожнього руху в місті Ладижині розпочаті роботи з нанесення дорожньої розмітки на автомобільних дорогах.

Дорожня розмітка буде відновлена, як на капітально відремонтованих ділянках доріг так і на інших дорогах загальною протяжністю 24 км.

Прохання до водіїв та інших учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт.

В 2019 році продовжуємо виконання робіт по:

- капремонту дорожнього покриття по вул. П. Кравчика та Будівельників (загальною довжиною – 2,9 км, загальною площею - 29,5 тис. м2), підрядною організацією по вул. Будівельників оплатили – 2 мільйони 330 тис. грн.

Детальніше: Розвиток інфраструктури міста на 2019 рік

Відділ капітального будівництва Ладижинської міської ради в 2018 році займався виконанням таких видів робіт, як:

- будівництво трьох артезіанських свердловин (дебіт трьох – 13,5 м3/год.) по вул. Будьонного, Садова, Першотравнева, трьох башт (об’єм одної - 25 м3), напірних та розподільчих мереж (довжиною – 14,352 км) по вул. Будьонного, Жовтнева, Пирогова, Садова, Суворова, Шевченка, Першотравнева, Набережна, Піщана, Молодіжна в с. Лукашівка на суму 7 мільйонів 669 тис. грн.

Детальніше: Розвиток будівництва міста за 2018 рік

В 2018 році відділ займався виконанням таких видів робіт, як:

- капремонт вхідної площадки в адміністративне приміщення Ладижинської міської ради по вул. П. Кравчика, 4 в місті Ладижин (загальною площею – 495 м2) на суму 466,3 тис.грн.

Детальніше: Розвиток інфраструктури міста за 2018 рік

Відповідно до вимог «Порядку розроблення, затвердження та виконання інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення», повідомляємо, що з 05.10 2018 року на сайті ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС оприлюднені проекти Інвестиційних програм ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2019 рік у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.

Детальніше: Проекти Інвестиційних програм ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС на 2019 рік у сферах...

В місті Ладижин активно проводяться роботи з утеплення житлового фонду. Станом на 13.09.2018 року проведено капітальний ремонт з утеплення 47 будинків, що становить 39% від загального об’єму багатоквартирних будинків комунальної форми власності. Крім того, проведено капітальний ремонт покрівлі на 21 будинку. На проведення цих робіт у період 2012-2018рр. з міського бюджету було направлено близько 58 млн. грн.

Детальніше: Ремонт житлового фонду м. Ладижин

ОсвітленняЗавдяки зусиллям Ладижинської міської ради, а також спонсорській підтримці ДТЕК та ТОВ «Вінницька птахофабрика», що посприяли у реалізації енергозберігаючого проекту по модернізації вуличного освітлення, на початку 2018 року було проведено заміну люмінісцетних світильників на світлодіодні у кількості більше 1100 одиниць, що значно підвищило рівень освітлення вулиць та місць загального користування у м.Ладижині та дозволило заощадити витрати на електроенергію. Нам пощасливилось жити у такому перспективному та розвиваючому місті, адже багато великих міст України лише мріють про такий добробут та процвітання на їх вулицях, а для жителів міста Ладижин – це реальність.